Obchodník - obchodný zástupca

ULTRAPOLYMERS, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
2020
1 800 EUR/mesiacPo absolvovaní školy zmluva na dobu neurčitú a individuálna pracovná zmluva s výškou odmeny . Počas školenia firma platí náklady na ubytovanie a stravu dľa zákona.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Po cca platenom ročnom zaškolení v rámci EU v jednotlivých závodoch a centrálach spoločnosti zaoberajúcou sa výrobou a distribúciou plastových granulátov zabezpečovať predaj na území Slovenskej a Čskej Republiky.

Práca v nadnárodnej renomovanej spoločnosti, auto, telefon, zahraničná podpora.

Informácie o výberovom konaní

Žiadosti iba emailom v Anglickom jazyku. Foto nutné.
Vybratí budú iba absolventi z roku 2019 a budúci absolventi 2020.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia, Technológia, Obchod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ochota cestovať, učiť sa a neskôr pracovať v zahraničom kolektíve.

Zahraničná obchodno-výrobná spoločnosť pôsobiaca 17 rokov na Slovenskom a Českom trhu. Materská firma je vlastníkom mnohých výrobných závodov vo svete.
ID: 3882793  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac