Pracovník logistiky (nákupca, vodič, skladník)

Ultra Print, s.r.o.

Miesto práce
Pluhová 49, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
700 - 1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie 200 - 300 Eur brutto mesačne + povinné príplatky, príp. špeciálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- objednávanie materiálu a služieb (práca s počítačovým systémom spoločnosti a mailová korešpondencia)
- preprava hotovej produkcie klientom v BA a okolí (vozidlo typu pick-up),
- starostlivosť o sklad materiálu (regálový a paletový sklad)
- obsluha ručne vedeného vysokozdvižného vozíka.
Po zácviku by mal človek na tejto pozícii vykonávať všetky vyššie uvedené činnosti samostatne a sám si, podľa vopred nastaveného denného plánu, manažovať svoj pracovný deň.

Stabilne rastúca spoločnosť, 24 rokov na trhu. Kultivované pracovné prostredie. Možnosť osobného rastu v prípade záujmu a schopností.
Práca v jednozmennom režime - od 8.00 do 16.30 hod.
Stravné lístky, vlastná kancelária s počítačom a tlačiarňou, služobný MT, služobné auto (nové) typu pik-up.

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis e-mailom.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky v lehote predpokladaného termínu ukončenia - uvádzajte preto platný telefonický kontakt.
Pracovisko je nefajčiarske.
Vyžaduje sa dobrý zdravotný stav.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aktívny vodič osobného vozidla, dobrá orientácia v Bratislave.
Spoľahlivosť pri spracovaní dokladov a práca s číslami. Ochota učiť sa nové veci. Samostatná a často sa meniaca práca. Vyžadujeme zodpovedný prístup a príjemnú komunikáciu.

Tlačiareň poskytujúca rýchle a kvalitné služby v oblasti polygrafie, 28 rokov na trhu.
Menší kolektív, príjemné pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3753929  Dátum zverejnenia: 21.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac