Operátor výroby - spracovanie tlačovín (Ref. č.: UTP_2019_03)

Ultra Print, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1 100 EUR/mesiaczáklad 700 + osobné ohodnotenie 200 až 400 + zákonné príplatky + odmeny za výborné výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníka dokončovacej úpravy tlačovín. Práca na jednu smenu od pondelka-do piatku. Práca so strojmi na väzbu časopisov a brožúr (V1,V2) a inými jednoduchými strojmi ako aj ručná práca s papierom pri výrobe rôznych tlačovín. Zaškolíme a naučíme, podmienkou je len ochota učiť sa, technické cítenie a fyzická zdatnosť.

Stabilná firma 24 rokov na trhu. Kultivované pracovné prostredie. Stravné lístky. Pri plnom pracovnom úväzku riadne poistenie s odvodmi, príplatky v zmysle zákona. Možnosť zarobiť si viac pri nadčasoch a usilovnej práci.

Prosíme zaslať stručný životopis v slovenčine. Vyhovujúcich uchádzačov pozveme telefonicky na stretnutie do 2 dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia nie je vhodná pre osoby so zníženou pracovnou schopnosťou.

Tlačiareň poskytujúca rýchle a kvalitné služby v oblasti polygrafie, 24 rokov na trhu.
Menší kolektív, príjemné pracovné prostredie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Pluhová 49
831 03 Bratislava
ID: 3129034  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac