Obchodný zástupca pre ON Trade - Stredozápad

Ultra Premium Brands Slovakia s. r. o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.6. 2022
1 800 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky po splnení mesačných úloh.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- zodpovednosť za plnenie obchodných plánov predaja a zvyšovanie objemových ukazovateľov predaja u nových a existujúcich zákazníkov v rámci prideleného regiónu,
- starostlivosť o zákazníkov vo zverenom regióne,
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- tvorba denných objednávok u zákazníka - cez veľkoobchodných partnerov.
- vybavovanie reklamácií,
- aktívne využívanie nástrojov marketingovej komunikácie,
- kontrola a starostlivosť o pohľadávky,
- administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu,

Zamestnanecké výhody, benefity:
- zázemie v stabilnej a úspešne rozvíjajúcej sa spoločnosti,
- priateľský a všestranný kolektív,
- možnosť ovplyvniť svoje platové ohodnotenie,
- odborné školenia a vzdelávanie,

Hľadáme spoľahlivého, ambiciózneho a charizmatického kolegu s chuťou pracovať.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, budeme radi, ak nám zašlete Váš životopis.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem. Váš životopis dôkladne posúdime a vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky, budeme následne kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobné stretnutie.

Vaše osobné údaje bude spoločnosť Ultra Premium Brands Slovakia s.r.o. spracúvať v súlade s GDPR za účelom prijímacieho konania. Ako dotknutá osoba máte právo:
- na prístup k osobným údajom,
- opravu osobných údajov,
- prenosnosť údajov,
- namietať,
- odvolať súhlas,
- požiadať o obmedzenie spracúvania,
- požiadať o výmaz (zabudnutie),
- podať návrh na začatie konania o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj prémiových alkoholických nápojov

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod a predaj

Počet rokov praxe

3

- bydlisko uchádzača priamo v Žiline je veľkou výhodou,
- potrebné sú skúsenosti v gastronómii na obdobnej pozícii,
- výborné komunikačné schopnosti,
- aktívny a samostatný prístup k práci,
- orientácia na výsledok,
- zodpovedná, angažovaná a lojálna osobnosť,
- tímový hráč,
- ochota vzdelávať sa.

Výhradný distribútor prémiových značiek alkoholických nápojov Campari Group (Aperol, Cinzano, Campari, atď.), Diplomatico, Don Papa, Millonario a i. pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4321058  Dátum zverejnenia: 6.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac