Testerista - Galanta - iba ranná zmena

ULTIMO - personálna agentúra, s.r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
540

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• testovanie plošných spojov
• práca v elektrotechnickom priemysle
• jednoduchá fyzicky nenáročná práca vhodná pre mužov aj ženy
• práca na 1 zmenu, 8 hod, od 6:00 do 14:30
• práca v čistom prostredí a dobrom kolektíve

• trvalý pracovný pomer na základe PRACOVNEJ ZMLUVY
• základná mzda 540€/ brutto
• dochádzkový bonus 100€
• stravné lístky v hodnote 4€, za ktoré sa NIČ NESTRHÁVA!!!
• príplatky za prácu nadčas, cez víkend či vo sviatok
• doprava do zamestnania zabezpečená zdarma

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu ([email protected]). Alebo nás kontaktujte telefonicky na číslach 0948 233 550 a 0948 277 782, alebo osobne v kancelárii agentúry v Seredi (nad ČSOB bankou).
Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Podnik sa sústreďuje na osádzanie komponentov na dosky plošných spojov, balenie káblov, káblových zväzkov, špecializovanej elektroniky a rôzneho príslušenstva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ULTIMO- personálna agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami, súvisiacimi s prijímaním stálych i sezónnych pracovníkov rôznej kvalifikácie v Trnavskom kraji. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce ADZ.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

M.R. Štefánika 4280/30
926 01 Sereď

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alexandra Špániková
Tel.: 0948233550, 0948277782
E-mail: poslať životopis
ID: 3574363   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   540