Kontrolór plošných spojov

ULTIMO - personálna agentúra, s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Galanta
Termín nástupu
15.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vizuálna kontrola plošných spojov
• práca v elektrotechnickom priemysle
• jednoduchá fyzicky nenáročná práca vhodná pre mužov aj ženy
• práca na 1 alebo 2 zmeny, 7,5 – hodinové

• trvalý pracovný pomer
• mzda 500€/ brutto
• výkonnostný bonus 100€
• stravné lístky v hodnote 4€
• odmena za pravidelnú dochádzku
• príplatky za prácu v noci, nadčas, cez víkend či vo sviatok
• doprava do zamestnania zabezpečená zdarma

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím pošlite svoj životopis na uvedenú e-mailovú adresu ([email protected]). Alebo nás kontaktujte telefonicky na číslach 0948 233 550 a 0948 277 782. Údaje, ktoré nám poskytnete, budú posúdené a spracované v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Elektrotechnický priemysel, výroba plošných spojov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ULTIMO- personálna agentúra sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania a službami, súvisiacimi s prijímaním stálych i sezónnych pracovníkov rôznej kvalifikácie v Nitrianskom a Trnavskom kraji. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce ADZ.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3280894  Dátum zverejnenia: 8.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500