1 300 EUR

Odborný pracovník pre verejné obstarávanie

Ultima Ratio, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)
1 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realizácia komplexných služieb v oblasti verejného obstarávania pre klientov z verejného aj súkromného sektora, najmä:
- praktické vykonávanie úkonov v prípravnej etape verejného obstarávania (súťažné podklady, podmienky účasti, stanovenie stratégie a pod.),
- realizácia verejného obstarávania (kompletné zabezpečenie procesov a obsahu dokumentácie, účasť v komisiách), a to vrátane nastavenia a realizácie elektronických aukcií
- Realizovanie zákaziek prostredníctvom Elektronického kontraktačného systému (EKS)
- revízne postupy (účasť na riešení, praktické vykonávanie úkonov)
- samostatné konzultačné služby pre klientov v oblasti VO (plány VO, smernice, uzatváranie dodatkov, a pod.)

- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v príjemnom dynamickom kolektíve
- vzdelávanie a kariérny rozvoj
- stabilné zamestnanie v prosperujúcej spoločnosti
- otvorená komunikácia a vynikajúce vzťahy v tíme

Pohovoru v našej spoločnosti sa môže zúčastniť kandidát/ka, ktorý/á spolu so svojím životopisom
a motivačným listom predloží odpovede na nasledovné jednoduché otázky:
1. Aké princípy uplatňujeme vo verejnom obstarávaní?
2. Ako by ste vysvetlili princíp proporcionality?

Životopisy s prílohami zasielajte e-mailom, prípadne poštou na dole uvedené kontakty s označením „PVO2019“. V prípade nášho záujmu o ďalšiu spoluprácu, budeme vybraných záujemcov kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Zaslaním životopisu nám dávate súhlas k spracovaniu Vašich osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- praktické skúsenosti v administratíve min. 1 rok
- znalosť Zákona o VO, všeobecných predpisov v oblasti obchodného práva, orientácia v oblasti čerpania prostriedkov EÚ – výhodou, nie podmienkou
- PC zručnosti na nadštandardnej úrovni
- systematickosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a najmä dôslednosť

Spoločnosť Ultima Ratio s.r.o. tvorí tím ľudí, ktorí majú spoločné poslanie – pomáhať svojim klientom realizovať ich plány. Venujeme sa kompletnej príprave a realizácii žiadostí o nenávratné finančné prostriedky spolu s realizáciou verejného obstarávania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ultima Ratio s.r.o.
Ul. 1. mája 709
031 01 Liptovský Mikuláš

Kontakt

ID: 3802191   Dátum zverejnenia: 4.11.2019