Formár/Nástrojár

ULSTRUP PLAST s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihned
6,3 EUR/hod.minimálna hodinová mzda je od 6,30 eur /prehodnotenie hodinovky podľa skúseností uchádzača/ pracovná prémia: 241,- eur dochádzkový bonus: 46,- eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

údržba vstrekovacích foriem,
spolupráca s externou nástrojárňou pri riešení opráv resp. modifikácii foriem,
príprava foriem do výroby (mazanie, výmena vyhadzovačov,výmena vložiek a pod.)

cestovný príspevok od 25,- eur/ mesačne
finančný príspevok na stravu 4,70 eur/deň

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:

Trenčianská 28, Nové Mesto nad Váhom...1 voľné pracovné miesto

Výberové konanie bude v priestoroch firmy UP.
Súčasťou výberového konania bude aj test, ktorý bude musieť každý uchádzač absolvovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, samostatnosť pri riešení problémov, tímová práca
ochota učiť sa, spoľahlivosť

Hlavné zameranie spoločnosti je výroba plastových výrobkov lisovaním a následná montáž. Našimi zákazníkmi sú renomované spoločnosti z oblastí zdravotníctva, elektrotechnického priemyslu, stavebníctva a poľnohospodárstva, meracej techniky. Viac info na https://www.plasticportal.sk/sk/podla-cinnosti/ulstrup-plast-sro/f/665/

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4042984  Dátum zverejnenia: 19.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.