Kontrolór kvality

ULSTRUP PLAST s.r.o.

Miesto práce
Stredská 1, 916 23 Pobedim, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
plat upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

trénovanie operátorov, vizuálna kontrola podľa vzoriek, špecifikácií, pracovnej inštrukcie, reklamácie
kontrolovanie kvality materiálov na lisoch, montáži a výkon vstupnej kontroly podľa inštrukcií a špecifikácií
sortovanie dielov z reklamácií
reportovanie vyradeného materiálu z jednotlivých zákaziek, ukončovanie objednávok
informovanie kvality manažéra, vedúceho zmeny, vedúceho výroby o nových problémoch s výrobkami na lisoch, montáži a podielanie sa na aktualizácií inštrukcií
zodpovednosť za evidenciu a skladovanie referenčných vzoriek

zamestnanecké benefity: príspevok na cestovné
príspevok pri životnom a zamestnaneckom jubileu
príspevok pri narodení dieťaťa
SL v hodnote 3,50 eur

Informácie o výberovom konaní

miesto výkonu práce: Nové Mesto nad /Váhom
predpokladaný nástup: 1.1.2018
práca je na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-SŠ strojárskeho zamerania alebo porovnateľné technické vzdelanie
-prax a skúsenosti v oblasti merania a programovania 3D meracích zariadení vítaná
-schopnosť a záujem sa ďalej vzdelávať
-komunikatívnosť, rozhodnosť, dôslednosť, systematickosť, zodpovednosť

Dánska spoločnosť so slovenským kolektívom. Hlavné zameranie spoločnosti je výroba plastových výrobkov lisovaním a následná montáž. Našimi zákazníkmi sú renomované spoločnosti z oblastí zdravotníctva,elektrotechnického priemyslu,stavebníctva a poľnohospodárstva. Viac info na www.ulstrupplast.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Stredská 1
916 23 Pobedim

Kontakt

ID: 2939824   Dátum zverejnenia: 8.11.2017