3 200 - 3 600 EUR

Zvárači (m/ ž) 2300-2500 eur v čistom mesačne

Ulmer Zeitarbeit GmbH

Miesto práce
Ulm, Nemecko
plný úväzok
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených zváračov na zváranie konštrukčných celkov. Jedná sa o prácu na nemeckú pracovnú zmluvu a nástup je možný okamžite.

- zváranie konštrukčných celkov
- práca s technickou dokumentáciou
- kontrola správnosti zvarov

- Pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu
- Vianočné a dovolenkové prémie
- Príplatky za zmeny
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti
- Zabezpečéne ubytovanie, platí sa cca 360 € na mesiac v dvojposteľovej izbe 10 minút pešo do firmy

Výberové konanie prebieha nasledovne: Najprv sa uchádzač predstaví vo firme a predvedie svoje zvary- to trvá max 2 hodiny. Po pozitívnej odozve zo strany majstra sa uchádzač zúčastní na 5 dňovom školení (tu este nepoberate mzdu), po ktorom získa certifikáty, ktoré klient vyžaduje a môže hneď nastúpiť do práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ulmer Zeitarbeit GmbH je rodinná firma ponúkajúca vysokokvalitné personálne služby.
Na nemeckom trhu pôsobiaca už viac ako 40 rokov v súčasnosti v 6 pobočkach v južnom Nemecku. Nasim zamestnancom poskytujeme komplexný servis služieb – od dopravy a ubytovania až po vybavenie potrebnych dokumentov v Nemecku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Hirschstraße 6
89073 Ulm
Nemecko

Kontakt

ID: 3669736   Dátum zverejnenia: 16.5.2019