Projektant debniacich a podperných systémov

ULMA Construccion SK, s. r. o.

Miesto práce
Bojnická 20, 831 04 Bratislava, Žilina, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kolegu do jednej z našich pobočiek v Bratislave, Žiline alebo v Prešove na pozíciu PROJEKTANT DEBNIACICH A PODPERNÝCH SYSTÉMOV
- Projektovanie technických návrhov na základe špecifikácie projektu a požiadaviek
- Vytváranie základných materiálových listov vrátane ich úprav
- Technická pomoc v realizačnej fáze projektu
- Koordinácia v spolupráci s obchodným oddelením a oddelením logistiky
- Zodpovednosť za materiálovú a technickú správnosť riešenia a navrhnutých opatrení na stavbe
V prípade, že máte znalosti v oblasti statiky a ovládate niektorý z programov MKP, môžete sa uchádzať o pozíciu STATIK - PROJEKTANT DEBNIACICH A PODPERNÝCH KONŠTRUKCIÍ
- okrem vyššie spomenutých, je práca zameraná na návrh a statické overenie zložitejších systémov

- Práca od samotného návrhu k realizácii - viditeľné výsledky práce
- Možnosť spracovania vybraných zákaziek v programe Revit
- Práca v mladom kolektíve
- Teambuildingové aktivity

Hľadáme šikovného kolegu do jednej z našich pobočiek v Bratislave, Žiline alebo v Prešove.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Španielsky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

– technické myslenie a zmysel pre konštruktívne riešenie problémov
– kreativita, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
– vodičský preukaz skupiny B (aktívny vodič)
– skúsenosti na podobnej pozícií výhodou

Prenájom a predaj debnenia a podperných systémov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ULMA Construccion SK, s.r.o.
Bojnická 20
831 04 Bratislava
ulma.cz

Kontakt

ID: 3283521   Dátum zverejnenia: 11.1.2018