Operátor stavebných strojov, vodič

ULIP s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
8 - 13 EUR/hod.Mzda je priamo závislá na prístupe, skúsenostiach a zručnostiach uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme strojníka/vodiča na obsluhu stavebných strojov a to konkrétne na Traktorbager, kolesovy otočný báger a na nákladné vozidlo s HR . Práce súvisiace s vedením nákladného vozidla a stavebných mechanizmov v rámci zabezpečovania činnosti spoločnosti v oblasti stavebníctva a strojárstva.
Zaznamenávanie presných denných výkazov o výkone stroja resp. vozidla a stým spojených služieb. Vykonávanie pravidelnej údržby a starostlivosti o zverený stroj.
Podmienkou prijatia do zamestnania prax min. 2 roky ako obsluha stavebných strojov.
Realizácia stavieb a montáži na celom území SR.
Bližšie info na pracovnom pohovore.
Nástup ASAP.

Zabezpečené, resp. hradené ubytovanie
Hradená cesta na/z miesta montáže resp. stavby
Cestovné náhrady (diéty)
Individuálny prístup

práca v rámci celej SR, turnusová práca - 10/4, resp. týždňovky,
seriózny a férový prístup
dlhodobá spolupráca, práca počas celého roka
Obsluha stavebných strojov podľa aktuálnej potreby firmy ( rypadlo-nakladáč, otočný bager, otočný Manipulator, vyklápač s hydraulickou rukou,
zemné a výkopové práce, stavebné Práce, práca manipulačnou technikou pri montážach, starostlivosť a bežná údržba o pridelené zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo, strojárstvo, doprava

Vodičský preukaz

B, C, T

Prax na pozícii/v oblasti

Strojník, vodič

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s prácou strojníka s mechanizaciou: otočný bager, hydraulická ruka, vyklápač 8x4, traktorbáger
- vodičský preukaz typu C
- KKV,
- tachografova karta
- strojnícky preukaz na obsluhu rýpadla,
- zdravotná a psychická spôsobilosť na vedenie
motorového vozidla typu C ,
- zodpovedný prístup k plneniu pracovných úloh,
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
-komunikatívnosť a ústretovosť

Firma ULIP s.r.o. sa venuje stavebno-montážnej činnosti.
Výroba a montáž oceľových konštrukcií, montáž zásobníkov pre sypké hmoty, montáž strojov a strojnej technológie pre pozberovú úpravu obilia, zváračské práce, Stavebné práce

Kontakt

ID: 4254535  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.