Právny asistent - študent práva

ULC Čarnogurský s.r.o.

Miesto práce
Tvarožkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava jednoduchých právnych podaní
- komunikácia s orgánmi verejnej moci
- vyhľadávanie judikátov, tvorba právnych analýz
- archivácia a skartácia dokumentov
- zakladanie a úprava spisov
- iné administratívne práce (kopírovanie dokumentov, skenovanie,
atď.)

Ponúkame zázemie renomovanej advokátskej kancelárie vhodné na odborný a profesijný rast so získaním odbornej praxe na najvyššej úrovni. Benefitom je príjemné pracovné prostredie, erárne občerstvenie a teambuildingy.

Hľadáme šikovného a ambiciózneho študenta 1. - 4. ročníka právnickej fakulty s potenciálom byť prínosom pre našu kanceláriu a kolektív.

Ideálny kandidát by mal mať vysokú úroveň verbálneho a písomného prejavu, byť samostatný, rozhľadený.

Ďakujeme všetkých uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 51 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v advokátskej kancelárii výhodou, nie však podmienkou

- precíznosť
- zodpovednosť, dôslednosť
- chuť vzdelávať sa
- výborná znalosť slovenského jazyka
- aktívny vodič výhodou

Poslaním advokátskej kancelárie ULC Čarnogurský je efektívne riešiť problémy klientov a asistovať pri presadzovaní ich obchodných zámerov. Od začiatku pôsobenia poskytuje právne poradenstvo významným zahraničným investorom pri ich vstupe na slovenský trh, ako aj slovenským klientom pri ich obchodných aktivitách. Stála pri realizácii mnohých úspešných projektov, ktoré jej na Slovensku zabezpečili dobré meno. Poskytovala právne poradenstvo pri privatizácii významných slovenských spoločností.

Právnici kancelárie ULC Čarnogurský poskytujú právne služby vo všetkých oblastiach slovenského a európskeho práva v slovenskom, anglickom, nemeckom, talianskom a ruskom jazyku.

Advokátska kancelária ULC Čarnogurský patrí medzi dynamické a renomované kancelárie na Slovensku. Na trhu pôsobí od roku 2000 a od svojho vzniku zaznamenáva neustály rozmach a rast. Renomovaný týždenník The Slovak Spectator ju už niekoľko rokov radí medzi dvanásť najvýznamnejších advokátskych kancelárií na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4030236  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.