Reagujte bez životopisu

Právny asistent - študent práva

ULC Čarnogurský s.r.o.

Miesto práce
Tvarožkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1. jún 2020
Mzdové podmienky (brutto)
3 - 3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri poskytovaní právneho poradenstva slovenským i zahraničným klientom.

Ponúkame zázemie renomovanej advokátskej kancelárie, príjemné pracovné prostredie, odborný a profesijný rast, odborná prax na najvyššej úrovni

Vysokoškolský študent (2. - 5. ročníka) právnického smeru, rozhľadený a ambiciózny, s potenciálom byť prínosom pre kanceláriu a kolektív.
Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka je samozrejmosťou .

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

prax v advokátskej kancelárii výhodou

Na uvedenú pozíciu hľadáme spoľahlivého, flexibilného a asertívneho kandidáta so zmyslom pre zodpovednosť.

Poslaním advokátskej kancelárie ULC Čarnogurský je efektívne riešiť problémy klientov a asistovať pri presadzovaní ich obchodných zámerov. Od začiatku pôsobenia poskytuje právne poradenstvo významným zahraničným investorom pri ich vstupe na slovenský trh, ako aj slovenským klientom pri ich obchodných aktivitách. Stála pri realizácii mnohých úspešných projektov, ktoré jej na Slovensku zabezpečili dobré meno. Poskytovala právne poradenstvo pri privatizácii významných slovenských spoločností.

Právnici kancelárie ULC Čarnogurský poskytujú právne služby vo všetkých oblastiach slovenského a európskeho práva v slovenskom, anglickom, nemeckom, talianskom a ruskom jazyku.

Advokátska kancelária ULC Čarnogurský patrí medzi dynamické a renomované kancelárie na Slovensku. Na trhu pôsobí od roku 2000 a od svojho vzniku zaznamenáva neustály rozmach a rast. Renomovaný týždenník The Slovak Spectator ju už niekoľko rokov radí medzi dvanásť najvýznamnejších advokátskych kancelárií na Slovensku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3914216  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 EUR/hod.