Reagujte bez životopisu

Právny asistent - študent práva (Ref. č.: ST_0106)

ULC Čarnogurský s.r.o.

Miesto práce
Tvarožkova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1. jún 2020
Mzdové podmienky (brutto)
3 - 3,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Asistencia pri poskytovaní právneho poradenstva slovenským i zahraničným klientom.

Ponúkame zázemie renomovanej advokátskej kancelárie, príjemné pracovné prostredie, odborný a profesijný rast, odborná prax na najvyššej úrovni

Vysokoškolský študent (2. - 5. ročníka) právnického smeru, rozhľadený a ambiciózny, s potenciálom byť prínosom pre kanceláriu a kolektív.
Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka je samozrejmosťou .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2020 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

prax v advokátskej kancelárii výhodou

Na uvedenú pozíciu hľadáme spoľahlivého, flexibilného a asertívneho kandidáta so zmyslom pre zodpovednosť.

Poskytovanie právnych služieb

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tvarožkova 5
81103 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3914216  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 EUR/hod.