Tester webových aplikácií (Web Quality Control Specialist)

ui42 spol. s r.o. | export e-commerce partner

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacpodľa výkonu a odbornej úrovne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie a vyhodnocovanie testov funkčnosti webových aplikácií
- tvorba testovacej dokumentácie
- vytváranie a udržiavanie scriptov pre automatizované testovanie
- testovanie podľa User stories
- proaktívne vyhľadávanie a automatizovanie opakujúcich sa činností
- pripravovanie a udržiavanie testovacieho prostredia
- reportovanie nedostatkov
- komunikácia spätnej väzby projektovému tímu

V ui42 vieme, že najlepšia práca je podmienená skvelou partiou a musí byť zaslúžene odmenená. Ponúkame:
- tím špičkových odborníkov, ktorí vytvárajú rýchlo učiace prostredie pre každého novho člena tímu
- flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží na tom, kedy a kde to spravíš, ale ako to spravíš
- podporujeme aj prácu z domu/ homeoffice podľa individuálnej dohody, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud
- príjemný office, kávu, čaj a ovocie s domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku
- pravidelne sa bavíme na firemných akciách, obedoch a víkendoch
- športovci majú k dispozícii multi-sport kartu
- v ui42 sú priateľskí kolegovia/ kolegyne a dobrá atmosféra, ktorú si vážime a veľmi podporujeme

Ak spĺňate všetky naše požiadavky, pošlite prosím CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu.
Priložte prosím aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ozveme sa do 5-ich pracovných dní telefonicky alebo mailom v prípade, že zaujmete. Niekedy si Vás uložíme do databázy pre budúcnosť, vtedy si samozrejme vypýtame súhlas. Ceníme si každý záujem a ďakujeme zaň.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.8.2020 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - základy
CSS - základy
JavaScript - základy
UX/UI Design - základy

Počet rokov praxe

tester webových aplikácií
1

- znalosť automatického testovania (Selenium alebo iný softvér)
- skúsenosť s tvorbou testovacích scenárov a reportov
- znalosť UX princípov
- zmysel pre detail, precíznosť
- schopnosť samostatne nastaviť proces testovania

Sme webová agentúra, ktorá sa venuje technologickému vývoju webových stránok, B2C a B2B e-shopov na mieru s dôrazom na používateľa. Pod jednou strechou u nás spolupracuje viac ako 40 online odborníkov z oblasti User Experience, programovania a výkonnostného marketingu. Súčasťou ekosystému značky ui42 je tím vývojárov, vlastný CMS systém BUXUS a tím UX a grafických dizajnérov.
Máme know how a skúsenosti, ktoré siahajú späť až do roku 1997, medzi naše najúspešnejšie projekty patrí napríklad aj Profesia.
Pre našich dlhoročných klientov sme partnerom v ich biznise: Toyeto, HB Reavis, Holokolo, Dedoles, IBO, Slovenská sporiteľňa..a mnohí ďalší. Našimi klientami sú malé, stredné aj veľké slovenské firmy a organizácie, ktoré už podnikajú cez internet a chcú tam ďalej rásť,

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ui42 spol s r.o.
Haydnova 20/B
811 02 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mrázová Samašová
E-mail: poslať životopis
ID: 3944320  Dátum zverejnenia: 29.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac