Part-time ekonómka/ ekonóm/ fakturantka/ fakturant

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
450 EUR/mesiacflexibilne podľa počtu hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vystavovanie a platenie faktúr v systéme Taskman
- vedenie pokladne
- zapisovanie platieb a evidencia cashflow denne
- komunikácia s účtovníckou spoločnosťou
- zaznamenávanie PN, dovoleniek, komunikácia so zamestnancami o postupoch
- administrácia benefitov firmy (gastrokarty, multi-sport karta)
- vyúčtovávanie služobných ciest
- príprava podkladov na mzdy
- riešenie neplatičov

V ui42 vieme, že naši ľudia si cenia dobrú pracovnú atmosféru, otvorenosť v komunikácii, priateľské vzťahy a férovú odmenu.
Okrem toho ponúkame:
- pravidelné firemné akcie, obedy a víkendy
- športové spoločné aktivity: hrávame badminton a v lete beach-volejbal alebo tenis
- multi-sport kartu
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou
- gastrokarty
- letnú terasku, tulivaky, gauč a nápoje
- individuálny prístup k potrebám každého a hľadanie aj ocenenie talentu každého člena tímu zvlášť

Hľadáme kolegyňu/ kolegu k našej ekonómke, spočiatku na čiastočný úväzok, perspektívne aj fulltime. Ozveme sa v každom prípade, v tom najlepšom s pozvánkou na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý

Hľadáme kolegyňu/ kolegu na výpomoc pre našu ekonómku, môžeš byť študent VŠ/ študentka/ rodičovská dovolenka alebo tesne po, stačí ak sa nebojíš čísel, vieš ako spraviť faktúru, si dôsledná/ dôsledný, dokážeš komunikovať príjemne ale dôrazne s ostatnými kolegami,si trpezlivý/ trpezlivá, ostatné ťa naučíme.

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3745636  Dátum zverejnenia: 9.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 450 EUR/mesiac