Front- end Web Developer (junior)

ui42 spol. s r.o. | export e-commerce partner

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
14.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1350 brutto nástup, zvyšovanie aj nástupný plat ale závisí od skúseností a potom aj rýchlosti učenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V ui42 pracujeme na projektoch rôzneho typu, najčastejšie e-shopy v našom CMS Buxus.
Budeš sa učiť od našich najskúsenejších developerov a pracovať na:
- vývoji nových a údržbe existujúcich webových stránok, aplikácií a e-shopov
v úzkej spolupráci s tímom PHP programátorov, grafikov a UX dizanérov
- práca vo front-end frameworku Bootstrap, s JQuery knižnicami, 50% je o responzivite

V ui42 vieme, že naši ľudia najradšej pracujú v dobrej atmosfére, na zaujímavých projektoch, s príjemnými ľuďmi, v pohodovom prostredí a za férovú odmenu.
Ponúkame:
- špičkové odborné prostredie
- možnosť učiť sa od najlepších vo svojom odbore
- hardware a software podľa tvojej chuti a potreby (laptop, telefón..)
- možnosť odborných certifikácií a rastu
- flexibilný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale ako to spravíš
- podporujeme aj prácu z domu/ homeoffice, na čo máme pripravený hardvér, softvér aj cloud
- pre našich ľudí robíme pravidelné firemné akcie, obedy a víkendy
- hrávame badminton a v lete beach volejbal alebo tenis
- multi-sport kartu - pretože šport je najlepší na dobitie energie (alebo vybitie?:) )
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou
- letná teraska, tulivaky, gauč, antistresové pomôcky a nápoje samozrejmosťou, máme v ňom teplo v zime a zimu v lete, okolo veľa zelene v blízkosti Horského parku
- super ľudia okolo a tím, ktorého budeš hrdou súčasťou

Ak cítiš, že je to práca pre teba a napĺňaš naše požiadavky, napíš o sebe a svojej motivácii na [email protected] Ozveme sa v každom prípade, v tom najlepšom s pozvánkou na osobné stretnutie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.1.2019 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

HTML - pokročilý
CSS - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Náš nový kolega/ kolegyňa bude disponovať veľkým zmyslom pre detail, a bude mať skúsenosti s responzivitou webov.
Oceníme aj príjemnú komunikáciu, tímového ducha a chuť neustále sa zlepšovať.

ui42 je značka, ktorá je na slovenskom trhu už od roku 1997.
Pod značkou ui42 sa skrýva tím vývojárov, digital marketing tím a UX + Analytics tím, ktorých spoločnou víziou je akcelerácia e-commerce projektov.

Naše vybrané naj:
- Silný tím online odborníkov - ako v oblasti technológií, tak v oblasti marketingu,
- Komplexné portfólio online služieb (vývoj webov, webová analytika, UX - použiteľnosť webov, CMS, online marketing, e-commerce),
- V oblasti UX sa venujeme aj vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách, resp. prednášame na konferenciách.
- Samozrejmosťou je vlastné usability laboratórium, ktoré spľňa medzinárodné štandardy,
- Sme hrdí na nami vyvinutý CMS Buxus - redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov; plnohodnotný e-shop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj. Buxus dnes úspešne používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním tisícky používateľov,
- Vo sfére e-commerce sme behom niekoľkých rokov existencie digitálno marketingovej sesterskej firmy zaujali silné a stabilné miesto na slovenskom trhu. Zameriavame sa na akceleráciu zväčša slovenských e-shopov a e-commerce projektov na zahraničných trhoch, čo robíme ako jediní na Slovensku.
- Nosnými službami v ui42 digital sú Google Ads kampane, SEO optimalizácia, social media kampane, e-commerce poradenstvo, nástroje na porovnávanie (porovnávače, napr. Heuréka) a content

Náš ultimate big picture je ďalej rozvíjať náš ekosystém špecialistov, pri ktorom sa ecommerce projektom nebude oplácať zdĺhavo budovať svoj vlastný marketingový tím. Namiesto toho, aby sa učili na vlastných chybách, radšej využijú nás, ako "supercloud", z ktorého načerpajú toľko inšpirácie a rastu, koľko zvládnu. Naši klienti zároveň získajú medzinárodný tím, ktorý im umožní rýchlejšie a hlavne efektívnejšie expandovať do celej Európy.
Preto potrebujeme najlepších ľudí, aby nám pomohli pri budovaní ekosystému špecialistov orientovaných na akceleráciu e-commerce projektov.

Naši top klienti: Eyerim, GymBeam, Exisport, NovyNabytok.sk, MALL, Bubulákovo, Pricemania, Hodinky.sk, Pilulka24.sk, iHRYsko, Firotour, Pneucom, Turancar, a veľa ďalších super projektov so super ľuďmi!

Viac info na ui42

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ui42 spol s r.o.
Haydnova 20/B
811 02 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Samašová
E-mail: poslať životopis
ID: 3554601   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1350 brutto nástup, zvyšovanie aj nástupný plat ale závisí od skúseností a potom aj rýchlosti učenia