Facebook špecialista (Trenčín, Košice alebo Bratislava)

ui42 spol. s r.o. | export e-commerce partner

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000-2500 (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a návrh kampaní na Facebooku slovenským e-commerce hráčom s medzinárodným pôsobením
- hľadanie kreatívnych spôsobov ako prekonať konkurenciu
- komunikácia s klientami - vedieť si zaslúžiť ich autoritu - čím si budeš istejší svojou prácou, tým budeš presvedčivejší
- analýza existujúcich kampaní, identifikácia potenciálnych problémov a príležitostí na zlepšenia - bežná rutinka social media experta :)
- monitorovanie a vyhodnocovanie štatistiky v ROIhunteri, Ads Manageri a Google Analytics
- prezentovanie merateľných výsledkov aj pred klientom
- sledovanie aktuálnych trendov vo Facebook svete, online marketingu

Cit pre stratégiu získaš praxou u nás ako BONUS. Budeš makať na komplexných projektoch, kde full service online marketing a kooperácia viacerých kolegov prekvitá. Často budeš IN CHARGE. Viac prečítaj na našom blogu: https://www.ui42.sk/blog/hladame-facebook-ppc-performance-marketera-do-timu

S čím môžeš rátať:

- príležitosť odborne rásť v spoločnosti, ktorá ide na maximum a nemá konkurenciu v obore. (To, že sme tu od roku 1997 a v online biznise sme čo to už zažili, je príjemný bonus:)
- šancu robiť skutočný výkonnostný marketing - spájame PPC, SEO, UX, Analytiku a programovanie,...pre dosiahnutie úspechu našich klientov
- flexibilný model odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci - orientačné min. je 1500€ /full time na faktúru.
BONUSY:
- hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón..)
- lístky na top marketing akcie v obore (príležitosť aj prezentovať)
- flexibliný pracovný čas, pretože nezáleží kedy a kde to spravíš, ale aby to bola Topka, no.1 kvalitka:)
- nezabudnuteľné firemné akcie a víkendy - najnovšie POOL party
- bezplatný vstup do najlepšieho fitness a wellness clubu Body.sk
- čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj, sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou - najnovšie aj na fajnovej letnej teraske:) https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10207320721836866&set=a.4323237439702.180693.1250078218&type=1&theater
A prečo je ui42 digital najvhodnejším miestom, v ktorom sa môžeš posunúť ďalej a pomôcť nám vybudovať oddelenie, ktoré bude slovenskou špičkou?
- hlboko zakorenená kultúra merania výsledkov
- talentovaní a motivovaní kolegovia
- veľké a rýchlo rastúce projekty
- sme Premium Google Partner
- organizujeme https://www.mastersgate.com/

Ak viete, že táto ponuka je pre Vás, pošlite Vaše CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu.
Priložte prosím aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ďakujeme vopred za Váš záujem, ak nás zaujmete, budeme Vás do 5-ich pracovných dní kontaktovať telefonicky, v opačnom prípade dostanete vyrozumenie mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.6.2018 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing, IT, web development, script developer,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - pokročilý
Google AdWords - základy
Microsoft Excel - pokročilý
HTML - základy
XML - základy

- skúsenosť s FB kampaňami
- ochota a schopnosť rýchlo sa učiť
- analytické a logické myslenie
- odolnosť voči stresu
- schopnosť doťahovať veci a všímať si detaily

ui42 je slovenská online agentúra, ktorá pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1997.

Naše vybrané naj:
- Silný tím online odborníkov - ako v oblasti technológií, tak v oblasti marketingu,
- Komplexné portfólio online služieb (vývoj webov, webová analytika, UX - použiteľnosť webov, CMS, online marketing, e-commerce),
- V oblasti UX sa venujeme aj vzdelávaniu na univerzitách aj vo firmách, resp. prednášame na konferenciách.
- Samozrejmosťou je vlastné usability laboratórium, ktoré spľňa medzinárodné štandardy,
- Sme hrdí na nami vyvinutý CMS Buxus - redakčný systém pre aktualizáciu a správu webových portálov; plnohodnotný e-shop systém s nadštandardnými funkciami pre marketing a efektívny predaj. Buxus dnes úspešne používajú stovky webov a e-shopov, pracujú s ním tisícky používateľov,
- Vo sfére e-commerce sa zameriavame na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov, čo robíme ako jediní na Slovensku.

Náš ultimate big picture je ďalej rozvíjať náš ekosystém špecialistov, pri ktorom sa ecommerce projektom nebude oplácať zdĺhavo budovať svoj vlastný marketingový tím. Namiesto toho, aby sa učili na vlastných chybách, radšej využijú nás, ako "supercloud", z ktorého načerpajú toľko inšpirácie a rastu, koľko zvládnu.
Preto potrebujeme najlepších ľudí, aby nám pomohli pri budovaní ekosystému špecialistov orientovaných na akceleráciu ecommerce projektov.

Naši top klienti: eyerim, NovyNabytok.sk, Pricemania, Pilulka24.sk, iHRYsko, Firotour, Pneucom, Turancar, a veľa ďalších super projektov so super ľuďmi!

Viac info na ui42

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ui42 spol s r.o.
Haydnova 20/B
811 02 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Samašová
E-mail: poslať životopis
ID: 3251791   Dátum zverejnenia: 17.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000-2500 (podľa skúseností)