Account manažér*ka pre e-commerce klientov

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacpodľa skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu do account tímu, ktorý sa dlhodobo stará o rast a rozvoj biznisu veľkých klientov v online priestore vďaka službám ui42.

Ideálny kandidát má skúsenosti v s performance marketingom pre väčších klientov, zdieľa s nami nadšenie a aj pochopenie princípov eCommerce.
Pracovná náplň záhŕňa:
- starostlivosť o pridelených klientov, stretnutia a pravidelná komunikácia s nimi
- hlboký prienik do potrieb klienta, porozumenie jeho očakávaniam a špecifikám na trhu
- návrh stratégií a riešení pre ďalší rozvoj jeho biznisu v spolupráci s tímami špecialistov
- práca s budgetom
- kontrola práce projektových manažérov
- príprava prezentácií a reportov pre klienta
- cross-sales aktivity

Ponúkame:
- priestor rýchlo napredovať a zároveň byť súčasťou dlhoročne fungujúceho tímu špecialistov v online biznise
- flexibilný pracovný čas a homeoffice podľa individuálnych potrieb
- férový model odmeňovania, kde hornú hranicu určujú výsledky, vrátane možnosti získania podielu na zisku firmy
- firemné raňajky raz do mesiaca, legendárne firemné víkendy a akcie
- multi-sport kartu, utorkový bedminton, multi-sport kartu...alebo radšej poker?
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v dome s dvomi letnými terasami v príjemnom prostredí Horského parku
- odborne aj ľudsky skvelý tím, do ktorého ľahko zapadneš (viac cez videá na našom webe alebo Insta)

Ak si sa našiel* našla v tejto ponuke, napíš o sebe a svojej motivácii viac na [email protected]. V prípade, že spĺňaš naše požiadavky, ozveme sa telefonicky do 3 dní. Všetkým záujemcom ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Pokročilý

- schopnosť budovať dlhodobé vzťahy s klientami založené na vzájomnej dôvere
- vysoká učiaca kapacita
- motivácia pracovať s budgetmi
- dobrá orientácia na trhu v oblasti v eCommerce
- SEO a PPC- znalosť princípov
- perfektná schopnosť prezentovať, výhodou je, ak aj v angličtine

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4774557  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac