PHP developer/ full-stack

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Haydnova 20, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 000 EUR/mesiacpriamo odvodená od skúseností, formy spolupráce a kvality výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Back-end/ Full-stack PHP vývoj v našom vlastnom CMS Buxus postavenom na Laraveli
  • ponúkame zaujímavé, často aj náročné projekty s veľkým potenciálom pre tvoj ďalší rast
  • používame continuous deployment, robíme CI/CD a code reviews
    máme interných testerov, píšeme unit testy a selenium testy a to všetko modernými prístupmi a procesmi
  • v práci aplikujeme technológie ako PHP, Laravel, Redis, SOLR, Elasticsearch, Beanstalkd
  • môžeš sa stretnúť so všetkými aspektami vývoja webov - nielen vývoj ale aj UX, e-commerce, analytika, adwords...

Toto je príležitosť pridať sa k mega tímu, odborne aj ľudsky na úrovni. Ako vyzerá nástup?

  1. ujme sa ťa mentor + na novom projekte aj senior kolega, ktorý ti bude vždy k dispozícii
  2. prejdeš naším detailne vypracovaným úvodným týždňom vrátane našimi developermi pripravených video školení, vďaka čomu pôjde krivka učenia prudko hore
  3. počas prvých troch mesiacov dáme aspoň 2 HR stretnutia, aby sme zistili, ako sa napĺňajú vzájomné očakávania a s čím ti treba pomôcť

Viac o tíme sa dozvieš z videí na našom webe.

Čo si naši ľudia v ui42 užívajú?

  • flexibilný pracovný čas, homeoffice alebo kombinovaný spôsob práce
    utorkový bedminton, multi-sport kartu...alebo radšej poker?
  • pravidelné firemné akcie, grilovačky, raňajky a legendárne víkendy
    férový model odmeňovania, kde hornú hranicu určujú výsledky, vrátane možnosti získania podielu na zisku firmy
  • odborne aj ľudsky skvelý tím, do ktorého ľahko zapadneš (viac sa dá o nás dozvedieť cez videá na našom webe)
  • otvorenosť nielen v komunikácii ale aj k tvojim nápadom a veľký priestor na rast, keď spolu zistíme, v čom je tvoj naj talent
  • čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom sídle na Haydnovej 20/B
  • 2 letné terasy a zelené prostredie Horského parku

Pošli CV e-mailom na uvedenú kontaktnú adresu, ukážka vlastnej práce môže urýchliť celý výberový proces.
Prilož prosím aj súhlas so spracovaním vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z.
Ďakujeme za záujem o spoluprácu s nami, ceníme si ju a odpovieme do 10-ich pracovných dní telefonicky, alebo aspoň mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Hľadáme navyše aj:

  • skúsenosti s open-source PHP MVC frameworkami (Laravel)
  • samostatnosť a iniciatívu pri riešení problémov
  • vysokú intelektovú a učiacu kapacitu

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4767490  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac