Poradíme Vám?

Mid FaceBook PPC špecialista/ špecialistka

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci nášho performance marketingového tímu sa venujeme:

- plánovaniu a realizovaniu FB kampaní pre našich klientov
- copywritingu
- analýzam existujúcich kampaní a identifikovaní potenciálnych príležitostí na zlepšenie
- monitoringu a vyhodnocovania štatistík v ROI Hunteri, Ads Manageri, Google Analytics

Ponúkame:
- rast v oblasti performance marketingu vďaka našim rôznorodým projektom
- férové odmeňovanie
- skutočne flexibilný pracovný čas
- priamu komunikáciu a priateľský/ podporujúci tím
- firemné víkendy a spoločné raňajky, pivá, oslavy a iné eventy
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom útulnom dome s dvomi terasami na Haydnovej 20/B
- skvelých kolegov, ktorých baví ich práca

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - Pokročilý
Facebook Ads - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Podľa čoho si ťa vyberieme? Zaváži:
- radosť z učenia sa novým veciam
- znalosť platených reklamných nástrojov, prehľad v najnovších trendoch v digitálnej reklame
- cit pre detail a vizuál kampaní na sociálnych médiách
- kontakt so SEO/ PPC komunitou
- skúsenosť s Google Analytics

V ui42 klientom pomáhame rásť v online priestore. Pod jednou strechou u nás spolupracuje viac ako 40 online odborníkov pokrývajúcich všetky základné oblasti online businessu: User Experience (UX), programovania a online marketing. Máme know-how a skúsenosti, ktorých začiatky siahajú až do roku 1997, kedy bolo uičko založené. U nás vyrástli úspešné projekty ako Profesia, vlastné CMS BUXUS - prvé na Slovensku, MastersGate - konferencia zameraná na vzdelávanie a rast e-shopov a chatbot Elwa.
Sme spolu-zakladajúcim členom SUXA (Slovenská User Experience
Asociácia).
K našim obchodným partnerom patria značky: Dedoles, Holokolo, Cyklodresy, Toyeto, Sygic, HB Reavis, IBO, Slovenská sporiteľňa, 4ka, Kompava. ...a mnohých ďalších.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4169281  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac