Logo ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Mid UI/UX Designer

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Miesto práce
Haydnova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
vieme sa vždy dohodnúť
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacpodľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaného medior dizajnéra/ dizajnérku, ktorý/-á má použiteľnosť v DNA ako my a potrebuje priestor rásť ďalej.

Ponúkame ti na to ideálne miesto:
- náš zabehnutý UX tím snov aj s jeho know-how
- veľké projekty, na ktorých v ui42 pracujeme a ktoré presahujú hranice
- dobrý "wibe" UX kancelárie a plnú podporu kolegov
- šéf chodí do práce len raz do týždňa ;)

Budeš predovšetkým tvoriť vizualitu produktov a služieb/ pracovať na grafických návrhoch používateľských rozhraní (Figma, Sketch, Photoshop).

Naše referencie: Northfinder, Dedoles, Najsport, SwissRe, Asseco, PSS, Generali a mnohí ďalší.

- férové odmeňovanie s možnosťou podieľať sa na zisku firmy
- flexibilný pracovný čas a homeoffice podľa potrieb
- firemné raňajky raz do mesiaca, skvelé firemné víkendy
- multi-sport kartu
- príjemný office v domčeku s dvomi terasami neďaleko Horského parku
- konferencie a vzdelávačky podľa individuálneho vkusu

No a na záver - čaká ťa tu nový MacBook Pro s rýchlym SSD diskom a so všetkým, čo k práci budeš potrebovať.

Prečo pracovať pre nás?
- ui42 predstavilo pojem UX na trhu pred 15-imi rokmi, sme zakladajúcim členom SUXA (Slovenská user experience asociácia)
- priniesli sme na Slovensko World Usability Day, ktorého sa každý rok zúčastňujeme
- učíme UX na slovenských univerzitách

Pošli nám ukážku aspoň troch návrhov/projektov, ktoré sú nejakým spôsobom zaujímavé z UX hľadiska. Ak budú tvoje práce zaujímavé, zavoláme ťa k nám na kávu a budeš nám môcť o svojich projektoch povedať viac. K tomu pripoj zopár riadkov, ktoré presvedčia, že si tá správna osoba do nášho tímu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.8.2022 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Figma - Pokročilý
Sketch - Pokročilý
HTML - Základy
CSS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čím si nás získaš?
- nadšením pre najlepší UX dizajn
- tvorivosťou ale aj rešpektom voči používateľskej cieľovej skupine
- odvahou prezentovať a obhájiť si svoju prácu
- skúsenosťou so zalamovaním grafického dizajnu do HTML
- skúsenosťou s prístupnosťou a použiteľnosťou webov (accessability and usability)
- znalosťou CSS
- iniciatívou pri riešení problémov
- že si videl fotku Martina Krupu s Jakobom Nielsenom :)

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce na Slovensku aj v zahraničí. Pod jednou strechou sa u nás nachádza viac ako 60 špecialistov pokrývajúcich všetky základné oblasti online biznisu - od programovania webov a webových aplikácií, cez user experience a performance marketing až po umelú inteligenciu.

Máme know-how a skúsenosti, ktorých začiatky siahajú až do roku 1997, kedy bolo uičko založené.
O našich úspešných projektoch Profesia či Pilulka24 ste už asi počuli a určite aj o našom vlastnom redakčnom systéme BUXUS, ktorý bol 1. na Slovensku a dnes ho využíva viac ako 150 webov.
V spolupráci s KPMG každoročne organizujeme prieskum o slovenských e-shopoch a so Slovenskou sporiteľňou organizujeme jedinečnú online konferenciu Website Story, ktorá rozpráva úspešné príbehy webov, ktoré predávajú.

Sme spolu-zakladajúcim členom Slovenskej User Experience Asociácie (SUXA) a členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) a slovensko.digital. Okrem členstva vo vybraných asociáciach sa snažíme neustále vzdelávať nás, ale aj ostatných, a to konkrétne na FIIT STU a FMFI UK.

Sme obchodnými partnermi Holokolo, Slovenská sporiteľňa, Dedoles, Generali, Pískacie, Benedictus, Najšport, IBO, Kompava, Vaša Lekáreň, Ekotopfilm a mnoho ďalších. Našimi klientmi sú veľké, stredné i menšie B2C a B2B firmy a organizácie.

Venujeme sa vývoju webových stránok, B2C aj B2B e-shopov a dizajnovaniu funkčných digitálnych produktov určených koncovým používateľom.

Prečo práve ui42?

1. Sme silný tím online odborníkov v oblasti webových technológii, UX dizajnu a testovania, e-commerce a performance marketingu.
2. V roku 2007 sme vytvorili prvý UX lab na Slovensku spĺňajúci medzinárodné štandardy a otestovali sme v ňom už viac ako 100 projektov.
3. Neustále niečo vyvíjame a zlepšujeme, či už je to náš CMS BUXUS, Chatbot alebo najnovšie aj nástroj na odporúčanie založený na umelej inteligencii Recommendations.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mrázová Samašová
E-mail: poslať životopis
ID: 3631453  Dátum zverejnenia: 20.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac