Sales Executive pre e-commerce

ui42 spol. s r.o. | e-commerce one-stop shop

Haydnova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap alebo dohodou
1 500 EUR/mesiacPonúkaný plat sa líši v závislosti od skúseností a zručností kandidáta. Je závislý od výkonu, kvality práce a formy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- napĺňať a prekračovať obchodné ciele jednotlivých produktov a služieb: výkonostné marketingové kampane, SEO audity, CX dizajn a testovanie, AI produkty a služby a vývoj webu
- spracovanie dopytov a participácia na tvorbe ponúk pre klientov vrátane budgetov v spolupráci s technickými špecialistami a projektovými manažérmi
- efektívne vedenie stretnutí a komunikácie s klientom, dohadovanie termínov a podmienok spolupráce
- reportovanie výsledkov a úzka spolupráca s marketingovým oddelením

V ui42 ponúkame:
- provízne odmeňovanie
- odborne aj ľudsky skvelý tím, do ktorého ľahko zapadneš (viac sa dá o nás dozvedieť cez videá na našom webe)
- otvorenosť nielen v komunikácii ale aj k tvojim nápadom a veľký priestor na rast, keď spolu zistíme, v čom je tvoj naj talent
- férový model odmeňovania, kde hornú hranicu určujú výsledky, vrátane možnosti získania podielu na zisku firmy
- flexibilný pracovný čas, homeoffice alebo kombinovaný spôsob práce
- pravidelné firemné akcie, grilovačky, raňajky a legendárne víkendy
- multi-sport kartu, bedminton..alebo radšej poker?
- čerstvé ovocie, dobrá káva a čaj v našom sídle

Ak si sa našiel* našla v tejto ponuke, napíš o sebe a svojej motivácii viac na [email protected]. V prípade, že spĺňaš naše požiadavky, ozveme sa telefonicky do 3 dní. Všetkým záujemcom ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Ads - Mierne pokročilý
Pay Per Click (PPC) - Mierne pokročilý
SEO - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme skutočný talent, niekoho, kto má:
- vášeň pre online svet/ dobrú orientáciu v oblasti e-commerce, performance marketingu, webových technológií a CX dizajnu
- vysokú úroveň sociálnych zručností
orientáciu na výsledok
- schopnosť uzavierať dohody k spokojnosti oboch strán
- komunikatívnu angličtinu a prezentačné zručnosti
- pozitívny vzťah k matematike
- chuť prekračovať ciele a využiť možnosť neobmedzenej hornej hranice príjmu

Sme one-stop shop webová agentúra zameraná na e-commerce. Venujeme sa:
• programovaniu a testovaniu webov, webových aplikácií a e-shopov (B2B aj B2C),
• CX dizajnu, testovaniu použiteľnosti,
• performance marketingu (SEO, PPC),
• vývoju AI digitálnych služieb

Stáli sme pri zrode takých úspešných projektov ako Profesia alebo Slovenská User Experience Asociácia (SUXA).
Dodnes vyvíjame prvý slovenský CMS systém BUXUS, priniesli sme na slovensko World Usability Day, vytvorili sme prvý UX lab, ktorý spĺňa všetky medzinárodné štandardy.
Sme členom Asociácie digitálnych marketingových agentúr (ADMA) aj slovensko.digital.
Venujeme sa aj vzdelávaniu na slovenských univerzitách, konkrétne na FIIT STU a FMFI UK, sme častými speakrami na rôznych konferenciách. So Slovenskou sporiteľňou organizujeme pre e-shopy a verejnosť online konferenciu Website Story.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1179960  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac