Brand & Marketing Manager

Dexfinity - Go Beyond | Prekročte hranice

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2020
1 700 - 3 000 EUR/mesiacĎalšie odmeny v závislosti od efektivity marketingových kampaní

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak budete robiť niečo fakt dobre, vaša práca a vaše výstupy ako také, sa stanú vašim marketingom. Toto bola myšlienka, s ktorou sme náš marketing budovali doteraz. Táto myšlienka samozrejme platila a fungovala, ale len do momentu, kým naša vízia rastu a expanzie nezačala presahovať tento základný princíp.

Preto dnes potrebujeme človeka, ktorý dokáže celostne uchopiť našu značku a pripraviť ju na expanziu na zahraničné trhy. Človeka, ktorý dokáže navrhnúť a exekuovať komplexnú brand a marketingovú stratégiu. Samozrejme na to nebude sám, už dnes máme v tíme grafikov, copywriterov a kampaňových špecialistov. Tento človek by mal mať skúsenosti s budovaním značky a marketingu a s expanziou značky na zahraničné trhy. Je ideálne, ak príde z oblasti IT servisu, online marketingu alebo zo softvérovej firmy.

- Tvorba celostnej marketingovej stratégie, brand stratégie a positioningu firmy
- Zabezpečiť generovanie výkonnostných, lead generation kampaní na FB a IG.
- Zabezpečiť aktívnu prezentáciu firmy na sociálnych sieťach Instagram, LinkedIn a Facebook
- Úkolovanie všetkých členov tímu, ktorí sa na kampaniach podieľajú (grafik, kopík, nastavovač).
- Prichádzať s nápadmi na nové kampane a nové formy lead generation kampaní.
- Vyhodnocovať úspešnosť kampaní a robiť na základe toho ďalšie strategické kroky.
- Zodpovedanie za obsah na webe (hlavne blogy a case study).
- Efektívne spravovanie marketingového/reklamného budgetu.
- Koordinovanie PR a mediálnych aktivít firmy
- Hľadanie a testovanie ďalších kanálov pre naše výkonnostné kampane.
- Navrhovanie a exekuovanie kampaní pre posilnenie značky na trhu.
- Budovanie marketingového tímu.
- Zodpovednosť za rast ľudí v marketingovom tíme.
- Hľadanie nových kreatívnych ciest pre posilnenie a zvýraznenie značky na trhu
- Reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.

- Dostaneš sa k špičkovým online marketingovým nástrojom ako napr.: Magic Script, ROI Hunter, PPC Bee, Mergado, Roivenue, Collabim.
- Naši najlepší špecialisti s tebou budú zdieľať svoje rokmi nahromadené know-how každý jeden deň.
- Budeš pracovať priamo so CEO sločnosti.
- Digital je súčasťou najvyšších agentúrnych programov od Google – Agency of the future a Google agency of tomorrow a ty sa vďaka tomu dostaneš ako prvý k najnovším inováciám od Google, navštevuješ konferencie po celej EÚ a dostávaš pravidelné školenia priamo od Google.
- Pracovať budeš na základe flexibilného modelu odmeňovania, kde strop ohodnotenia a odmeny podmieňujú len schopnosti a výsledky v práci.
- Získaš hardware a software podľa tvoje chuti a potreby (laptop, telefón,…), lebo ty sám vieš, čo je pre teba najlepšie.
- Dostaneš lístky na top marketingové akcie v odbore (príležitosť aj prezentovať), pretože tvoj rast je pre nás dôležitý.
- Možnosť dohodnúť sa na flexibilnom pracovnom čase/freedom office ako to my voláme. Nezáleží kedy a kde to spravíš, ale musí to byť kvalitka
- Zúčastníš sa nezabudnuteľných firemných akcií a víkendov, pretože vieme, že budovanie tímového ducha a dobrej nálady je pre teba dôležité.
- Samozrejme, budeš vlastniť Multisport kartu, pretože šport je najlepší na dobitie energie.
- Čerstvé bio ovocie, dobrá káva a čaj sú v našom útulnom domčeku na Haydnovej 20/B samozrejmosťou.
- Stredne veľký, no progresívny a energický kolektív, na ktorý sa môžeš spoľahnúť – to je Digital.

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov.
Ak všetko klapne, radi Vás privítame v tíme ui42 digital!!!

Ešte viac informácií o tom ako v Digitale pracujeme sa môžete dozvedieť tu: https://ui42.digital/blogy/zo-zakulisia-ako-pomahame-rast-e-shopom-a-nasim-biznis-partnerom/

V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou na dobu 2 roky Vašich osobných údajov podľa z. č. 18/2018 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 18/2018 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou ui42 digital s.r.o., za účelom výberových konaní a sprostredkovania zamestnania a to v rozsahu: titul, meno, priezvisko, adresy, číslo pasu, číslo OP, rodné číslo, dátum a miesto narodenia, pohlavie, kontaktné údaje, rodinný stav, št. občianstvo, národnosť, bankové spojenie, zdravotná poisťovňa, fotografie, informácie o vzdelaní a predchádzajúcich pracovných skúsenostiach. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”
Tento súhlas so spracovaním mojich osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, obchod, dizajn

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Marketing - Pokročilý
Online Marketing - Pokročilý
Digitálny Marketing - Pokročilý
B2B marketing - Pokročilý
Medzinárodná marketingová komunikácia - Pokročilý
Sociálne média - Pokročilý
Google Analytics - Pokročilý
Grafika - Pokročilý
Grafický dizajn - Pokročilý
Strategické plánovanie - Pokročilý
Google Sheets - Pokročilý
Copywriting - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Všeobecné:
- V Digitale ti ponúkame voľnosť, požadujeme však zodpovednosť a svedomitý prístup.
- Buď tímový hráč/hráčka a maj na pamäti, že najlepší spôsob ako dosiahnuť svoje ciele je kooperovať s ostatnými.
- Vlastný time management by si mal/mala mať v malíčku.
- Kľúč k úspechu v ui42 je schopnosť relatívne rýchlo sa učiť nové veci, mať rýchly a praktický úsudok.

Soft skills:
- Základnom je empatia, ktorá umožňuje porozumieť procesom v tíme.
- Komunikačné zručnosti.
- Orientácia na výsledky – “Always be closing”.
- Schopnosť motivovať a organizovať tím a poskytnúť mu svoju víziu.
- Manažérske a líderské zručnosti.
- Kreativita pri prinášaní nových nápadov pre rozvoj a posilnenie značky Digital.

Hard skills:
- Orientácia v princípoch marketingu, špecificky pre spoločnosť s našim zameraním
- Práca s grafikou na pokročilej úrovni.
- Práca s obsahom (copy) na pokročilej úrovni.
- Veľmi dobrá orientácia v sociálnych sieťach Facebook a Instagram.
- Bohaté skúseností s vytváraním brand stratégií
- Veľmi dobrá orientácia v princípoch PR

V roku 2020 naša vízia prepájať výnimočných ľudí, ich vedomosti a technológie prerástla do novej značky Dexfinity - Go Beyond. Náš cieľ je posúvať ambiciózne slovenské firmy za hranice. Našu expertízu v marketingu a medzinárodnom podnikaní stále zdokonaľujeme.
Nedokonalý kruh v logu Dexfinity symbolizuje túto cestu učenia, prekonávania sa a smerovania k dokonalosti. Názov vznikol spojením slov: “Dexterity” = rýchlosť a obratnosť a “Infinity” = nekonečno, vesmír a objavovanie neobjaveného. Každý deň prekonávame prekážky. Kde iní vidia problémy, my hľadáme príležitosti. Našimi najsilnejšími zbraňami sú naše hodnoty: Nebojácnosť. Húževnatosť. Priamosť. Efektívnosť. Dôvera. Rešpekt. Zodpovednosť. Vášeň.
Sme zrodení z výkonnostného marketingu. Do všetkého, čo robíme, prinášame výkon, efektivitu a “extra míľu”. Služby od Google Ads, Meta (Facebook Ads), SEO, e-mailing, retenčný marketing, obsahový marketing, branding, generovanie leadov, poradenstvo pre e-shopy od finančného zdravia po analýzy pre vstup na nové trhy a nastavenie interných a hybridných marketingových tímov.
Máme 100 aktívnych klientov a 400 projektov po celom svete.
Využi príležitosť pracovať na známych projektoch ako BiotechUSA, Eyerim, Powerlogy, Nortfhinder, Waragod, Zajo design, IRISIMO.sk, Mall, Exponea, Factcool, Demänová resort, Mitická, IBO, Kompava, Hairburst, Instea, Peelo, Domoss, Kinekus, NAY, Fitplus či iné.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3963736  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac