Účtovník

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 500 EUR/mesiacMzdu radi prehodnotíme podľa skúseností na osobnom stretnutí k vzájomnej spokojnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu na účtovnom oddelení prijmeme kolegu/kolegyňu na pozíciu účtovníka, ktorý bude mať na starosti nasledovné:

- zaúčtovanie a administratívne spracovanie došlých a vystavených faktúr,
- administratívne práce súvisiace s chodom účtovného oddelenia,
- pripravovanie a kontrola podkladov (došlé faktúry, vyšlé faktúry, doklady...)
- účtovanie bankových výpisov
- účtovanie JCD (nie je podmienkou, ale ak ste sa s tým stretli veľmi veľkou výhodou)
- Kurzové zmeny (máme export 8 krajín takže sa stretnete s HUF, PLN, RON, BG levi,...)

Konkrétne činnosti a náplň práce budú dohodnuté podľa skúseností a schopností kandidáta.

Skúsenosti
Hľadáme kolegu, ktorý už má skúsenosti s pozíciou účtovníka.
Naše účtovníctvo má  väčší objem faktúr a rôznych dokladov, preto je výhodou ak ste pracovali napr. v účtovnej kancelárií.

Účtovať budete v programe MK SOFT, znalosti tohto programu nie sú podmienkou, skôr výhodou.

Pracovná doba
8 hodín, pondelok až piatok na trvalý pracovný pomer (TPP). Táto pracovná pozícia sa nedá vykonávať popri inej práci alebo iných klientoch.
Nástup je možný ihneď alebo po dohode. Poznáte to, čím skôr tým lepšie :)

Zameranie spoločnosti
Sme obchodná firma, ktorá za zaoberá exportom tovaru do / krajín, prevažujú najmä vyšlé faktúry, stretnete sa s analytikou, JCD dokumentami aj s rôznymi menovými kurzami spomenutými vyššie.
Zaoberáme sa najmä nákupom a predajom tovaru.

P.s. hľadáme účtovníka na dlhodobú spoluprácu, ideálne do životne :)

  • Multisport karta, pretože v zdravom tele je zdravý duch
  • Školenia v účtovníctve (predplatený program vzdelávania)
  • Školenia aj v iných oblastí prostredníctvom SKILLMEA
  • Teambuildingy, firemné akcie (cleaning day každý piatok, spoločné raňajky/brunche, ....)
  • Finančný príspevok (namiesto stravných lístkov)

Po odoslaní životopisu obdržíte dotazník (niekedy v spame), ktorý je potrebný vyplniť, zavoláme si a porozprávame sa, následne si dáme jedno stretnutie, aby sme zistili očakávania a druhé stretnutie aby sme si dohodli podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník, účtovnícka kancelária, ekonóm,

Počet rokov praxe

2

Predpoklady spokojného účtovníka na našom účtovnom oddelení sú určite trpezlivosť, zmysel pre detail aby všetko bolo na poriadku a chuť sa neustále učiť (aj samostatne) lebo oblasť účtovníctva prináša neustále zmeny.

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Jánošová
Tel.: +421903770388
E-mail: poslať životopis
ID: 4810754  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac