Hľadáme Teba? Pracuj ako skladník / expedient pre e-shop

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
Ihneď
800 - 1 200 EUR/mesiac+ odmeny (prémie) od výkonu + finančný príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Teba! Pracuj ako skladník / expedient pre e-shop.

Týmto sa hľadajú noví kolegovia na pozíciu skladník / expedient / balič pre e-shop. Tvojou zodpovednosťou bude vyexpedovať objednávky zákazníkom. Do tímu hľadáme niekoľko kolegov na pozíciu skladník / expedient alebo skladník / balič, ktorí sú fyzicky zdatní a majú radi prácu v sklade.

Ak ešte nemáš skúsenosti s prácou, ale považuješ sa za silného a fyzicky zdatného človeka tak je najvhodnejší začiatok práve skladník / balič. Ak už máš skúsenosti so skenerom, s vyskladňovaním, so skladovým hospodárstvom alebo s VZV tak potom máš šancu uspieť ako skladník / expedient.

Pracovná doba
jednozmenná pracovná doba, 8 hodín denne od pondelka do piatka.

Hlavná náplň práce:

  • ako expedient vyskladňuješ podľa dokumentov z fakturácie tovar pre zákazníka
  • ako expedient naskladňuješ tovar podľa dokladu, ktorý pripravil nákupca
  • ako balič máš na starosti pripravenie objednávky pre zákazníka tak aby bola dobre zabalená, prežila nejaké tie stovky kilometrov
  • ako balič máš na starosti fóliovanie a pripravovanie paliet pre kuriérov a celkovo práce súvisiace s expedíciou tovarov.

S nami získaš veľa skúseností a benefity v podobe:

  • Možnosť ovplyvniť si svoju mzdu svojim výkonom v podobe prémií / bonusov

  • Svoju mzdu si ovplyvníš aj prémiami (takže strop je na Tebe)
  • Multisport (50% financovanie
  • Finančný príspevok dostaneš priamo na účet namiesto papierových stravných lístkov

Pošli nám životopis a obratom ti pošleme dotazník. Po vyplnení prídeš na pohovor a začíname našu novú etapu spolupráce!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, obchod, špedícia,

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, balič, expedient, referent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Dobrá kondička - práca je fyzicky náročnejšia (nebalíme ponožky)
  • Skúsenosti s expedíciou a skladovými procesmi sú výhodou, nie podmienkou
  • Flexibilita a prispôsobivosť
  • Absolventi sú vítaní

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Jánošová
Tel.: +421903770388
E-mail: poslať životopis
ID: 4810722  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac