Zákaznícka podpora pre Slovinský trh (pre e-shop Foxigy.si)

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1000€ v závislosti od skúseností, možnosť TPP aj fakturácie!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu Foxigy.si hľadáme zákaznícku podporu, ktorá sa bude starať o SLOVINSKÝ trh (hlavné mesto Ľubľana). Pozícia je inak nazývaná aj customer support, pracovník zákazníckeho centra či customer care agent.

Hlavnou náplňou práce je najmä:

- Spracovanie telefonických požiadaviek a otázok zákazníkov v Slovinskom jazyku
- Riešenie e-mailovej komunikácie v Slovinskom jazyku
- Starostlivosť o online chaty so zákazníkom v Slovinskom jazyku
- riešenie operatívnych problémov v Slovinskom jazyku
- prekladanie produktov a návodov s Slovinskom jazyku

Od uchádzača požadujeme Slovinský jazyk na úrovni min. B2 (ideálne native speaker)
a anglický jazyk je výhodou (nie podmienkou).

Pracovné miesto si vyžaduje niekoho, kto má rád stereotyp, prácu s ľuďmi a tiež má určité znalosti z technického smeru. Náš sortiment sa venuje aj kategórií Garáž a dielňa (kompresory, zdviháky pod auto, čističe bŕzd).

Nástup je možný ihneď, práca je vhodná aj formou HO (Home office). V prípade, že ste z Prešova môžete pracovať na pravidelnom pracovisku: Strojnícka 7, 080 01 Prešov

- Výrazné zľavy na celý sortiment Foxigy
- Kurzy Skillmea
- Multisport karta, aby si mohol ventilovať prácu aj športovými aktivitami

Nástup je možný ihneď alebo po dohode. Po odoslaní životopisu Vám na mail príde dotazník o vyplnenie dodatočných informácií a následne si dohodneme stretnutie cez google meet. Súčasťou procesu je aj vypracovanie zadania pre uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

customer support, sales representative, obchod,

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet - Pokročilý
Google Sheets - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Zákaznícka podpora, customer care, customer support

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť slovinského jazyka, angličtina výhodou
Ideálna je záľuba v technickom zameraní (okrem kategórie dom a záhrada máme v ponuke aj veci pre pneuservisy,...)
Komunikatívnosť

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4701087  Dátum zverejnenia: 8.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac