Reagujte bez životopisu

Skladník/expedient v e-shope

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 950 EUR/mesiac+ odmeny (prémie) od výkonu, + finančný príspevok na stravovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu nových kolegov na pozíciu Skladník. Sme internetový obchod, ktorý sa zaoberá širokým sortimentom (garáž a dielňa, dom a záhrada, interiérový nábytok a iné). Rozširujeme sa a potrebujeme šikovných kolegov v logistike, ktorí nám pomôžu s expedíciou objednávok. Sme na trhu už niekoľko rokov a pôsobíme v 8 krajinách sveta, máme perfektný systém vychystávania objednávok a prepracované procesy. Ak sa chceš aj Ty stať našou súčasťou, čítaj ďalej.

Čo bude Tvojou náplňou práce?
- Vyskladňovanie tovaru: Budeš vyskladňovať tovar pre našich zákazníkov, ktorí si objednali prostredníctvom e-shopu
- Príprava a balenie balíkov pre našich zákazníkov: Keď bude treba pomôžeš kolegom baličom pripraviť objednávky, pretože spolu to ide rýchlejšie
- Naskladňovanie tovaru: Nie sme žiaden dropshipping, takže keď k nám príde tovar musíme ho uložiť do regálov a naskladniť ho
- Rozmiestňovanie tovaru v rámci skladu: postaráš sa o to, aby palety v regáloch neboli prázdne ani poloprázdne
- Podieľanie sa na inventúre: máme pravidelné inventúry, pretože aktuálny stav našich zásob je dôležitý

Náš nový kolega skladník je:
- Fyzicky zdatný a silný, pretože to nie je práca s ponožkami. Náš sortiment sa zameriava na dom a záhradu, garáž a dielňu, veci a hračky pre deti či interiérový nábytok.
- Pozorný a detailný, pretože najdrahšia kontrola je náš zákazník
- Má sedliacky rozum a rozmýšľa nad úkonmi, nechodí do práce lebo "musí", ale pretože "chce".

Výhodou (ale nie je podmienkou) je skúsenosť s VZV (vysokozdvižné vozíky). V prípade neplatných papierov Ti zabezpečíme preškolenie.

Čo získaš?
- super ohodnotenie na základe tvojich výkonov (čím máš vyššie výkony, tým máš vyššiu výkonovú zložku)
- zamestnanecké zľavy (segment auto-moto, garáž a dielňa, pre deti ...)
- Kondičku, ak si ju doteraz nemal :)

Veľmi veľkou výhodou sú predošlé skúsenosti v sklade, s balením, so skenerom a pod.
Pracovný čas je 08:00-16:30 hod (pondelky až piatky).

Nástup je možný ihneď alebo dohodou.

- Výrazné zamestnanecké zľavy na náš široký sortiment (u nás neriešiš otázku "čo kúpim ako darček pre....")
- Získaš superpower kolegov, ktorí tu budú pre Teba tak ako ty pre nich
- Multisport (50% financovanie)
- Možnosť ovplyvniť si svoju mzdu
- Finančný príspevok namiesto stravných lístkov

Po zaslaní životopisu na e-mail vám spätne na e-mail príde dotazník na vyplnenie pre uchádzača. Po jeho vyplnení vás budeme kontaktovať. Kontaktovať nás môžete aj telefonicky, bližšie informácie radi poskytneme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, obchod, špedícia,

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, balič, expedient, referent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Práca je fyzicky náročnejšia, z toho dôvodu by si mal byť po zdravotnej stránke ako rybička.

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší!
Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4379778  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac