Administrátor e-shopu (pridávanie produktov)

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 100 EUR/mesiac+ ohodnotenie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Profigaráž hľadáme kolegu, ktorý bude pridávať produkty produkty a spravovať produktové portfólio nášho e-shopu. Máš rád autá, motocross či rally? Vlastníš auto, vieš urobiť základné opravy či vlastníš motorku? Tak táto práca je pre Teba ako stvorená!

Na pozícií produkťáka sa staráš o:

- pridávanie nových produktov: budeš mať na starosti pridanie úplne nového produktu na našu stránku a všetky veci spojené s tým. Napríklad budeš pridávať nové kompresory či elektrocentrály do ponuky, alebo rôzne oleje, stojany na motorky či opravné sady.

- aktualizácia popisov a obsahu: každý popis potrebuje vždy upgrade. Budeš dopĺňať informácie o produktoch, pridávať kľúčové slová a hrať sa s popismi, aby to bolo pre zákazníka zaujímavejšie

- vytváranie nových kategórií: keď sa nahromadia produkty, vytvoríš novú kategóriu o ktorú sa budeš ďalej starať. Spravíš jej nádherný popis podľa SEO pravidiel a urobíš ju čo najzaujímavejšiu pre nášho zákazníka

Čo by si už mal mať?
- záľubu do "motorového" napr. motocross, športové autá, motorky
- veľmi dobrú gramatiku v písomnej forme (proste ovládaš i/y)

Pracuješ od pondelka do piatka, víkendy voľné. Pracovná doba je od 08:00 do 16:30 hod, takže ti ostane ešte niekoľko hodín na zábavu, relax, vzdelávanie a na kvalitný spánok.
Vhodní kandidáti sú tí, ktorí majú školu s technickým zameraním napr. Mechanik, elektrikár či iné odvetvia, nie je to podmienkou skôr výhodou :-)

Multisport karta, pretože v zdravom tele je zdravý duch
Výrazné zľavy na náš sortiment , už nikdy nemusíš hľadať darčeky
Snack bar vo firme

Pri odosielaní životopisu nám nezabudni napísať niečo málo o sebe, nepotrebujeme motivačný list ale napíš nám čo ťa baví, prečo si sa rozhodol reagovať.

Spätne Ti odošleme informačný e-mail, kde budeš mať podrobnejšie informácie o výberovom konaní. Následne si dohodneme telefonát, potom ti zašleme domácu úlohu, na ktorej budeš pracovať a tých najlepších pozveme na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, e-shop, ecommerce, technické, dielňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

administratívny pracovník v e-shope, administráor e-shopu, produktový pracovník, marketing

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pre pozíciu je kľúčová záľuba v autách a dobrá znalosť gramatiky.

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4370563  Dátum zverejnenia: 4.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac