Administrátor e-shopu s poľským jazykom (aktívne)

UDERMAN s.r.o.

Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
630 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho e-shopového tímu hľadáme kolegu, ktorý bude spravovať PL trh a starať sa o zákazníkov ako aj o produkty v ponuke. Práca je určená pre človeka, ktorý ovláda poľský jazyk slovom aj písmom. Jedná sa o preklady zo slovenského do poľského jazyka.

Náplň práce:
- prekladanie textov (zo slovenského do poľského jazyka)
- prekladanie produktov (zo slovenského do poľského jazyka)
- pridávanie a spravovanie ponúk pre zákazníkov
- komunikácia so zákazníkom v poľskom jazyku

Prácu nie je možné naplno vykonávať z domu. V prípade, že uchádzač nie je priamo z Prešova, môžeme sa dohodnúť na čiastočnom Home Office.
Podmienkou je znalosť poľského jazyka slovom aj písmom.

Práca je určená na TPP (40 hodín týždenne) alebo v prípade dohody na polovičný pracovný úväzok (20 hodín týždenne)

Nástup možný ihneď

Férové ohodnotenie na základe výkonov
Zľavy na celý náš sortiment (a že je teda veľký!)
Multisport karta - pretože v zdravom tele zdravý duch

Po odoslaní životopisu vám príde e-mail s dotazníkom pre uchádzača, ktorý niekedy zablúdi do spamu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, internetový obchod

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prekladateľ, zákaznícka podpora, administratívny pracovník

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť poľského jazyka, trpezlivosť, zmysel pre detail

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4320113  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 630 EUR/mesiac