Konzultant predaja v e-shope

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 900 EUR/mesiac700€ fix + prémie podľa tvojho výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo znamená pracovať pre nás?

- Získaš pracovnú rodinu a určite sa u nás budeš cítiť super
- Dostaneš multisport kartu a prístup k Learn2code
- Zažiješ super teambuildingy a rôzne súťaže
- Možnosť si zarobiť až 900€/brutto (ale strop si určuješ sám!)

Čo budeš robiť?

- komunikovať s našim zákazníkom
- Poradenstvo zákazníkom o našich produktoch
- Vytváranie cenových ponúk (aj pre veľkoobchodné spolupráce)
- Budeš odpovedať na požiadavky našich zákazníkov (Veľkosť, vlastnosť produktu...)
- Budeš komunikovať so zákazníkom na dennej báze

Čo u teba uvítame?
- Technickú zdatnosť v auto -moto segmente (výmena dielov v autách, náradie, a pod.)
- Trpezlivosť so zákazníkmi a pochopenie, že zákazník sa spolieha na nás
- Máš chuť riešiť nejasnosti, vyhľadávať, overovať a zisťovať
- Prácu na počítači, vieš si dohľadať informácie na internete
- Rád sa učíš stále nové veci
- Češtinu alebo slovenčinu na výbornej úrovni ako v hovorovej aj písanej podobe.

Ako prebieha výberové konanie?
- Po odoslaní životopisu obdržíš dotazník na vyplnenie
- Kontaktujeme Ťa telefonicky alebo e-mailom,
- Po vzájomnej dohode si dohodneme osobné alebo online stretnutie
- Zaškolíš sa a pracuješ na denných víťazstvách

Staň sa členom nášho superpower tím, a už nikdy sa nebudeš nudiť :)
Ak Ťa práca zaujala, neváhaj zaslať životopis!

- Výrazné zamestnanecké zľavy na náš široký sortiment (u nás neriešiš otázku "čo kúpim ako darček pre....)
- Získaš superpower kolegov, ktorí tu budú pre Teba tak ako ty pre nich
- Learn2Code kurzy
- Multisport kartu
- Možnosť ovplyvniť si svoju mzdu
- Parkovanie priamo v areáli

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

auto-moto, ekonomika, manažment, komunikácia, obchod,

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

e-commerce, telefonista, support, helpdesk operátor

- Nebojíš sa zdvihnúť telefón a vykomunikovať nevykomunikovateľné
- Rád riešiš záhady (Stratených balíkov)
- Si trpezlivý a vieš, čo znamená práca s ľuďmi
- Si obrnený voči stresu, nechceš mať stereotypný deň

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4064617  Dátum zverejnenia: 19.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac