Reagujte bez životopisu

Adminsitratívny pracovník na marketingovom oddelení (e-shop)

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
750 - 850 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš prácu, kde môžeš využiť svoje analytické schopnosti? Máš rád poriadok a chceš sa starať o veľký projekt? Prihlás sa k nám do tímu! Čo bude tvojou úlohou?

- Denne sa budeš starať o produkty, meniť im poradie, príznaky, vyhadzovať ich či dopĺňať
- Budeš vytvárať, editovať či mazať kategórie a popisy k nim
- Budeš upravovať popisy produktov či obrázky k nim
- Uverejňovanie článkov na blog (plánovanie)
- Budeš odkrývať a skrývať produkty podľa potreby
- Budeš robiť presmerovania a budeš pracovať s dátami z google analytics či google search console

Práca si vyžaduje pokročilé ovládanie Excel, poprípade sú výhodou skúsenosti s PostgreSQL alebo inými databázovými systémami.

Zamestnanecké zľavy na viac ako 2 000 produktov skladom
Dobrý kolektív
Kurzy Learn2code zadarmo!
Teambuildingy (samozrejme po lockdowne :) )

Ak nevieš pracovať v tempe, ani nemusíš posielať životopis. Nie je to klasická administratíva, kde piješ kávičku zapneš si facebook a "nejako vydržíš do konca". Sme rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá by nebola tam kde je bez našich skvelých kolegov, ktorí makajú a nenechajú sa odradiť žiadnou prekážkou. Pracovať v tempe znamená vedieť si zorganizovať svoju prácu, prispôsobiť sa a rýchlo reagovať na aktuálnu situáciu. Mal by si vedieť vyhodnocovať dáta, čítať grafy a samozrejme ich aj vytvoriť :) Čísla ti nesmú byť cudzie, a sedliacky rozum je základom všetkého. Výhodou sú predošlé skúsenosti v oblasti e-commerce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, IT technológie, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
PostgreSQL - Základy
Google Analytics - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

marketing, e-commerce, online

Počet rokov praxe

1

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4040290  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac