Prekladanie produktov do bulharského jazyka

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
400 - 680 EUR/hod.Mzda sa pohybuje od skúseností a kvality prekladu textov. Prácu je možné vykonávať na živnosť - v prípade záujmu nás kontaktujte.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného prekladateľa na dlhodobú spoluprácu, ktorý bude prekladať nami zadané texty zo slovenského do bulharského jazyka.

Jedná sa o prekladanie:
- produktov
- návodov
- pripravených textov

Práca spočíva len v prekladoch textov

- zamestnanecké zľavy na viac ako 2000 produktov skladom
- super kolektív

V prípade, že máte záujem o prácu na živnosť neváhajte nás kontaktovať. Ponúkame možnosť home office (v prípade, že je uchádzač z diaľky) avšak za vopred dohodnutých podmienok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Bulharský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Hľadáme kolegu, ktorý bude prekladať produkty. Je potrebné ovládanie bulharského jazyka

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4013773  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 400 EUR/hod.