Reagujte bez životopisu

Programátor NODE.JS

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac+ prémie za dobre vykonanú prácu Výška mzdy záleží od skúseností daného developera.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme software developera (in-house)/ programátora/ softvérového vývojára do našej spoločnosti. Spolupracovať budeš na analýze a vývoji jednotlivých častí informačného systému v oblasti e-commerce /Backend/.
Ideálne 1 rok skúseností na tejto alebo podobnej pozícií.
Pracujeme v programoch ako je: PostgressSQL , Java scipt, Typescript, Node.js, Docker
Podmienkou je ovládanie ovládanie jedného z uvedených programov na pokročilej úrovni, ostatné vieme zaučiť. Dôležitá je ochota spolupracovať a najmä mať rovnakú víziu.

Výhodou tvorba frontend/backend, skúsenosť s Angular alebo nižšie uvedených programov.

Vlastný počítač
Skvelý kolektív
Flexibilná pracovná doba
Možnosť realizovať vlastné nápady v rámci potrieb spoločnosti

Ak ťa naša ponuka zaujala pošli nám svoje CV, následne obdržíš osobný dotazník a do pár dní sa porozprávame osobne o Tvojej práci a našich víziách. Tešíme sa na spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

programátor, developer, IT, Software, E-commerce

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - pokročilý
NODE.JS - základy
TypeScript - pokročilý
PostgreSQL - pokročilý
Docker - základy

Počet rokov praxe

programátor, e-commerce, software
1

Komunikatívnosť
Zodpovednosť
Znalosť v jednom z uvedených programov /pracujeme najmä v NODE.JS/

Sme perspektívna mladá firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku a v zahraničí predajom produktov a tovarom širokého sortimentu.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí, ktorí pracujú na spoločnej myšlienke - byť najlepší vo svojom obore a ponúknuť zákazníkom také služby, s ktorými budú spokojní.
Do práce chodíme s úsmevom, pretože práca nás baví. Ak máš aj ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Strojnícka 7
08006 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Jánošová
Tel.: +421903770388
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3945570  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac