Reagujte bez životopisu

Brigáda v sklade - balenie objednávok (e-shop)

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Strojnícka 7, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.Prémie za zabalené balíky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude výsledkom tvojej práce?

Správny tovar, zabalený správne a pre správneho zákazníka.

Nič zložité však?
Práca je fyzicky náročnejšia vzhľadom na predávaný tovar (hydraulické náradie, lisy, a pod.).

Pracuješ priamo v Prešove, na zmeny (8.00 - 16.30 a 10.00 - 19.00 hod)

Čo získaš?

- super zohratý kolektív
- možnosť zamestnaneckých zliav (viac ako 5 000 produktov)
- prácu, ktorá má zmysel

Po odoslaní životopisu obdržíte krátky osobný dotazník, kontaktovať budeme tých, ktorí vyhovujú danému pracovnému miestu. Bez vyplneného dotazníka Vašu žiadosť nemôžeme akceptovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické obory,

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3943919  Dátum zverejnenia: 21.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.