900 - 1 300 EUR

Účtovník, Hlavný účtovník

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 12, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pracovného pomeru prijmeme novú kolegyňu/nového kolegu na pracovné miesto Hlavného účtovníka.

-Spracovanie a vedenie komplexného účtovníctva pre tuzemsko a spracovanie podkladov pre blízke zahraničie
-Zabezpečenie a spracovanie a evidovanie účtovných dokladov; dodávateľské faktúry, odberateľské faktúry, bankových výpisov, interných dokladov,...)
- Spracovanie mesačných DPH priznaní a vedenie daňovej agendy
- Mesačné reporty faktúr
- Zodpovednosť za spracovanie a odoslanie ročnej závierky a príloh, daňového priznania k dani z príjmov a motorových vozidiel
- Spracovanie a evidencia miezd zamestnancov (mzdy a personalistika)
- Reporting vedeniu
- Spracovanie podkladov pre intrastat
- Komunikácia s príslušnými úradmi
- Administratívne práce spojené s každodennou aktivitou v oblasti účtovníctva

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

900€ + odmeny

Pracovná doba počas pracovného týždňa (Po-Pia)
Stravné lístky preplácané v plnej výške 4€
Relaxačný kútik (príprava kávy, čajov, raňajok a pod.)
Kuchynka na prípravu jedál (Vybavená chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou)

Celková mzda od 900€ do 1300€ dostane uchádzač, ktorý urobí svoju prácu bezchybne, úplne a včas. Hornú hranicu mzdy je možné dosiahnuť spoluprácou a aktívnym prínosom do procesov zefektívňovania riešenia účtovných operácií technologickým napredovaním našej spoločnosti.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky a zároveň od nich obdržíme všetky dokumenty.
Prosím pri odoslaní (kompletného životopisu) pripojte aj motivačný list, prečo máte záujem pracovať práve na tejto pozícií. Následne po zaslaní týchto dokumentov obdržíte automatickú odpoveď, ktorá Vám napovie o ďalšom postupe.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.11.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo, ekonomika, obchod

Ostatné znalosti

Fakturácia - expert
Mzdové účtovníctvo - expert
Podvojné účtovníctvo - expert
Personalistika - expert

Počet rokov praxe

3

Ovládanie a dodržanie aktuálnej platnej legislatívy
Presnosť pri spracovaní účtovníctva
Zodpovednosť za pridelenú agendu
Ochota a iniciatíva učiť sa nové veci
Samostatnosť a flexibilita pri riešení problémov

Sme perspektívna mladá firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku a v zahraničí predajom produktov a tovarom širokého sortimentu.
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite, kde je dostupnosť veľkého parkoviska a samozrejme aj MHD prístupov. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí, ktorí pracujú na spoločnej myšlienke - byť najlepší vo svojom obore. Do práce chodíme s úsmevom, bez stresu. Ak máš aj ty záujem pracovať v takomto kolektíve, pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Jesenná 12
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Jánošová
E-mail: poslať životopis
ID: 3786935   Dátum zverejnenia: 21.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900€ + odmeny