Reagujte bez životopisu

Pracovník v sklade, balenie objednávok

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 12, Prešov-Solivar
Termín nástupu
27.1.2020
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 750 EUR/mesiacBonusy za dochádzku, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa balenie objendávok internetového obchodu so zameraním na auto-moto, dom a záhradu či interiérový nábytok, ďalej:

- balenie tovaru podľa došlých faktúr
- bezpečné uskladnenie tovaru
- inventúra skladu
- príprava tovaru na expedíciu, nákladka a vykládka tovaru

Máme skvelý kolektív, vynovenú technológiu, automatizované procesy!
Hľadáme nového kolegu, ktorý sa vzhľadom na zameranie technického charakteru zapojí do tímu. Jedná sa o hydraulické náradie, záhradnú techniku, preto by uchádzač mal mať znalosti ohľadne opravy kompresorov, lisov a pod.
Vhodní sú absolventi s ukončením elektrotechnického odboru.

Ponúkame pracovnú zmluvu (TPP)
Zľava na náš tovar vybraného sortimentu
Parkovanie a stravovanie v areáli

- skvelý kolektív
- Bonus za plnú dochádzku
- Stravné lístky hradené zamestnávateľom v hodnote 4€
- Spoločné akcie každý mesiac

Po zaslaní životopisu obdržíte automatickú odpoveď, ktorá Vám napovie o ďalšom postupe.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme tímového hráča, ktorý by sa chcel s nami podielať na rozvoji, preto hľadáme najmä zodpovedného človeka, ktorý ručí za svoju prácu.

Nemračí sa, ale bude chodiť k nám do práce s úsmevom na tvári. Hľadáme človeka, ktorý vie rýchlo reagovať na vzniknutú situácia a ani manuálna práca mu nesmrdí.

Nejedná sa o pásovú výrobu, preto hľadáme ctižiadostivého človeka ktorý má aj nápady na zlepšenie pracovného procesu.
Máme možnosť pozície aj reklamačného technika, ktorý spravuje došlý reklamovaný tovar, preto ak máte skúsenosti a máte radi ruky od oleja a skúsenosti s výmenou oleja v lisoch, opravovanie piestov či testovanie kompresorov neváhajte si poslať životopis. Nástup je možný ihneď.

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3554333  Dátum zverejnenia: 27.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac