Administratívny pracovník pre E-shop

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 12, Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 820 EUR/mesiac750 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rýchlo rozrastajúceho tímu, ktorý spravuje sieť internetových obchodov (e-shopov) príjmeme nových uchádzačov, ktorí budú spravovať administráciu a najmä zákaznícku podporu jednotlivých došlých objednávok od zákazníkov na náš tovar. Jedná sa o auto-moto doplnky, záhradná technika alebo vybavenia do garáže ako sú hydraulické stroje, kompresory a pod.

- spracovanie telefonických požiadaviek a otázok zákazníkov;
- Riešenie e-mailovej komunikácie
- Starostlivosť o online chaty so zákazníkom
- riešenie operatívnych problémov.

Vašou náplňou je starostlivosť o zákazníkov, ktorý si objednajú náš tovar.

Ako?
Zákazníci sa informujú, KDE je ich objednávka.
Zákazník chce VYMENIŤ svoj balík
Zákazník chce ZMENIŤ alebo ZRUŠIŤ svoju objednávku
Chcú si s Vami PREJSŤ objednávku
Chcú, aby ste im poradili - ČO JE LEPŠIE?

Mame záujem o šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať na sebe, mat určitý kariérny postup a rozvíjať nie len seba, ale aj ostatných okolo seba

- Pracovný čas od pondelka do piatka (8.00-16.30)
- Mladý kolektív
- Samostatné miesto v kancelárii, vlastný počítač
- Trvalý pracovný pomer
- Bonusy k Vašej fixnej mzde!

Informácie o výberovom konaní

Vítame tímových hráčov, ktorí chcú byť našou súčasťou.

Pošlite nám svoj životopisom s krátkym popisom o Vás prečo by sme mali vybrať práve Vás! Budeme Vás kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, obchod, technické

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Aktívny prístup k riešeniu problémov s dôrazom na efektívnosť a dôslednosť
-Znalosť maďarského,českého jazyka alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
-Predošlé skúsenosti v internetovom obchode/e-shope
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti
-Byť komunikatívny a zákazníkovi podať informáciu
-Chuť pracovať s kolegami v tíme
-Mať ochotu vzdelávať sa a učiť sa nové postupy

Sme rýchlo rastúca firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku, Česku a širšom zahraničí. Našim cieľom je dodávať také produkty, ktoré zlepšia našim zákazníkom život, rovnako tak ako zlepšujú ten náš. Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite Nižná Šebastová. Náš kolektív tvorí tím šikovných ľudí - pracovnej rodiny, ktorých práca baví. Máme nasadené vysoké tempo a chceme byť najlepší! Ak máš aj Ty záujem pracovať v takomto kolektíve a nájsť si uplatnenie v tomto smere pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3554173  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 820 EUR/mesiac750 + odmeny