850 - 950 EUR

Administratívny pracovník/čka

UDERMAN s.r.o.

Miesto práce
Jesenná 12, Prešov-Solivar
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rýchlo rozrastajúceho tímu príjmeme nových uchádzačov, ktorí budú spravovať administráciu jednotlivých došlých objednávok od zákazníkov na náš tovar. Jedná sa o auto-moto doplnky, záhradná technika alebo vybavenia do garáže ako sú hydraulické stroje, kompresory a pod.

Ide o jednoduchú prácu, pri ktorej je potrebné komunikovať, mať pozitívnu energiu. U uchádzača uvítame technické myslenie (poznanie produktu je dôležité) najmä ohľadom lisov, opravy kompresorov, rôznej techniky v dielňach. Avšak nie je to podmienkou, tou je byť flexibilný - reagovať na požiadavky zákazníka

Vašou úlohou je starostlivosť o zákazníkov, ktorý si objednajú náš tovar.

Ako?
Zákazníci sa informujú, KDE je ich objednávka.
Zákazník chce VYMENIŤ svoj balík
Zákazník chce ZMENIŤ alebo ZRUŠIŤ svoju objednávku
Chcú si s Vami PREJSŤ objednávku
Chcú, aby ste im poradili - ČO JE LEPŠIE?

Jedná sa teda o servis na zákazníckom centre, ktorý je ale veľmi pohodový, pretože zákazník volá Vám.

Vašou výhodou, pre túto pozíciu je:

Komunikatívnosť
Chuť pracovať
Mať ochotu vzdelávať sa
Flexibilita
znalosť maďarského,českého jazyka alebo anglického jazyka na komunikatívnej úrovni.

Mame záujem o šikovných ľudí, ktorí chcú pracovať na sebe, mat určitý kariérny postup a rozvíjať nie len seba, ale aj ostatných okolo seba

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850€ + 100€ odmeny

- Pracovný čas od pondelka do piatka (8.00-16.30)
- Mladý kolektív
- Samostatné miesto v kancelárii, vlastný počítač
- Trvalý pracovný pomer
- Bonusy k Vašej fixnej mzde!

Ako tímového hráča uvítame každého s chuťou pracovať! Chceme naozaj niekoho, kto má záujem sa spoločne rozširovať, pracovať na niečom veľkom! Do tímu teda prijmeme 4 ľudí na pozíciu administratívneho pracovníka pre našu sieť internetových obchodov podľa zručností a vlastností daného uchádzača! Práce je samozrejme vždy dosť, ale máte odhodlanie pre nové výzvy?

Pošlite nám svoj životopisom s krátkym popisom o Vás prečo by sme mali vybrať práve Vás! Budeme Vás kontaktovať, tešíme sa na spoluprácu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Český jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy
Microsoft Word - pokročilý

U uchádzača to nie je podmienkou, ale uvítame ľudí, ktorí vedia pracovať (základy) vo Photoshope, rôznych marketingových nástrojoch pre strihanie videí, fotografovanie, pridávanie produktov a pod.

Jazyk nie je podmienkou, avšak komunikatívna angličtina, maďarčina je určite veľkou výhodou, nakoľko je možnosť komunikovať nielen so zákazníkmi ale aj s dodávateľmi a robiť veľkoobchodnú spoluprácu.

Sme perspektívna mladá firma, ktorá má sieť internetových obchodov na Slovensku a v zahraničí predajom produktov a tovarom širokého sortimentu. Produkty si môžete prezrieť na www.uderman.sk
Sídlime priamo v Prešove v skvelej lokalite, kde je dostupnosť veľkého parkoviska a samozrejme aj MHD prístupov. Náš kolektív tvorí 10 šikovných mladých ľudí, ktorí pracujú na spoločnej myšlienke - byť najlepší vo svojom obore. Do práce chodíme s úsmevom, bez stresu. Ak máš aj ty záujem pracovať v takomto kolektíve, pošli nám svoj životopis.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Jesenná 12
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lea Jánošová
Tel.: +421903770388
E-mail: poslať životopis
ID: 3554173   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850€ + 100€ odmeny