Ponúkame miesto kontrolóra kvality s možnosťou kariérneho postupu v medzinárodnej spoločnosti

UDENCO s.r.o.

Miesto práce
Pri Jelšine 3a, Nitra-Dražovce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacosobné ohodnotenie, dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame miesto kontrolóra kvality s možnosťou kariérneho postupu v medzinárodnej spoločnosti.
  • Zabezpečovanie vstupnej, procesnej a výstupnej kontroly materiálov, polotovarov a výrobkov v súlade s predpismi zamestnávateľa.
  • Podpora pri riadení reklamácií.
  • Školenie pracovníkov v prípade reklamácií.
  • Navrhovanie nápravných opatrení.
  • Vytváranie kontrolných plánov kvality pre vstupnú a výstupnú kontrolu.

​✔ skvelý kolektív :)
​✔ pracovná zmluva na neurčito;
​✔ finančný príspevok na stravovanie nad rámec zákona;
​✔ koncoročné odmeny odvíjajúce sa od hospodárskeho výsledku spoločnosti až do výšky mzdy;
​✔ meninové posedenia s pohostením + pozornosť pre oslávenca;
​✔ príspevok na regeneráciu pracovnej sily (kultúrne podujatia, relax, šport);
​✔ na pracovisku k dispozícií ovocie, vitamíny, káva a čaj;
​✔ teambuilding, deň zdravia a iné.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme spoľahlivého kolegu, ktorý pracuje samostatne a má zmysel pre zodpovednosť. Anglický jazyk sa považuje za výhodu, no nie je podmienkou.

Spoločnosť UDENCO s. r. o. pôsobí na medzinárodnom poli v odvetví priemyselnej výroby. Spoločnosť sa zaoberá hlavne výrobou a finálnym testovaním zdravotníckych prístrojov a zariadení s príslušenstvom, určených pre terapeutické účely, pre ohrev vakov pre peritoneálnu dialýzu, výrobou a finálnym testovaním AC/DC nabíjačiek pre elektromobily a termojednotiek, ale tiež výrobou rôznych elektrických a mechanických strojov, prístrojov a zariadení. Poslaním spoločnosti je uspokojovať potreby svojich zákazníkov, poskytnúť zákazníkom profesionálnu odporu v technickej a výrobnej oblasti, v oblasti logistiky a nákupu, ako aj v oblasti finančnej stratégie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4816342  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac