Operátor výroby III. s vyhláškou

UDENCO s.r.o.

Miesto práce
Pri Jelšine 3a, Nitra-Dražovce
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiac+ 50€ mesačný dochádzkový bonus po ukončení skúšobnej doby Konečná mzda závisí od schopností a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔ Príprava a nastavenie výrobnej linky.
✔ Osádzanie jednoduchých eletrotechnických komponentov, ručné spájkovanie a odspájkovanie.
✔ Schopnosť orientovať sa v elektrických schémach.
✔ Montáž káblových zväzkov.
✔ Testovanie výrobkov podľa testovacích inštrukcií.
✔ Mechanická ručná montáž.
✔ Kontrola kvality.
✔ Balenie výrobkov.
✔ Zodpovedať za výstupnú kontrolu finálnych zariadení a korektné vypĺňanie predpísaných reportov súvisiacich s kontrolou produktu.

✔ skvelý kolektív :)
✔ pracovná zmluva na neurčito;
✔ finančný príspevok na stravovanie;
✔ koncoročné odmeny odvíjajúce sa od hospodárskeho výsledku spoločnosti až do výšky mzdy;
✔ vianočné balíčky v hodnote 150€;
✔ meninové posedenia s pohostením + pozornosť pre oslávenca;
✔ príspevok na regeneráciu pracovnej sily (kultúrne podujatia, relax, šport);
✔ na pracovisku k dispozícií ovocie, vitamíny, káva a čaj;
✔ teambuilding;
✔ vianočný večierok.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

✔ schopnosť práce s technickou dokumentáciou, čítanie mechanických výkresov a elektrických schém
✔ schopnosť práce s osciloskopom, generátorom signálu, multimetrom, ručným náradím, spájkovačkou a teplovzdušnou pištoľou
✔ platné osvedčenie podľa vyhlášky 508/2009 §22, respektíve 718/2002; §23

Spoločnosť UDENCO s. r. o. pôsobí na medzinárodnom poli v odvetví priemyselnej výroby. Spoločnosť sa zaoberá hlavne výrobou a finálnym testovaním zdravotníckych prístrojov a zariadení s príslušenstvom, určených pre terapeutické účely, pre ohrev vakov pre peritoneálnu dialýzu, výrobou a finálnym testovaním AC/DC nabíjačiek pre elektromobily a termojednotiek, ale tiež výrobou rôznych elektrických a mechanických strojov, prístrojov a zariadení. Poslaním spoločnosti je uspokojovať potreby svojich zákazníkov, poskytnúť zákazníkom profesionálnu odporu v technickej a výrobnej oblasti, v oblasti logistiky a nákupu, ako aj v oblasti finančnej stratégie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4692046  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac