Správca údajov

UDENCO s.r.o.

Miesto práce
Pri Jelšine, Nitra
Termín nástupu
1.10.2022
1 000 EUR/mesiac- 150€ mesačné osobné ohodnotenie po uplynutí skúšobnej doby - stravná jednotka za odpracovaný deň 5 € (doplatok zamestnanca 1€) alebo finančný príspevok na stravovanie vo výške 4 € za odpracovaný deň - letný bonus podľa odpracovaných rokov v našej spoločnosti až do výšky 300€ - koncoročné odmeny až do výšky platu - vianočné balíčky, ovocné dni + vitamíny, meninové posedenia, teambuildingy - príspevky na regeneráciu pracovnej sily

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zakladanie položiek a kusovníkových väzieb v prostredí systému Helios na základe podkladov od zodpovedného pracovníka a v súlade s pravidlami definovanými zamestnávateľom
• Denná komunikácia so zákazníkom pri vyjasňovaní požiadaviek v zákazníckych objednávkach, pre správne zadávanie kusovníkov do systému Helios, kontrola správnosti
• Údržba všetkých relevantných dát v kartách položiek, tvorba kooperácií
• Implementácia zmenových konaní (ECR) v systéme Helios
• Správa databázy položiek a kusovníkových väzieb v systéme Helios, údržba všetkých relevantných dát v kartách položiek, tvorba kooperácií a archivácia nepoužívaných položiek a kusovníkových väzieb
• Plánovanie a organizácia kalibrácií zariadení v správe spoločnosti (žiadosť o cenové ponuky, interné plánovanie kalibrácie, interná objednávka na kalibráciu, organizácia prepravy, evidencia a kontrola kalibračného certifikátu a aktualizácia kalibračnej tabuľky)
• Plánovanie a organizácia revízií elektrických zariadení (plánovanie, evidencia a kontrola revíznych správ)
• Základná administrácia v PDM systéme spoločnosti – inštalácia užívateľa a pod.
• Archivácia elektronickej podoby všetkých spracúvaných zmenových konaní pre jednotlivé projekty v prostredí systému Solidworks PDM
• Archivácia elektronickej podoby sprievodnej exportnej dokumentácie produktu podľa zadania zodpovedného pracovníka v prostredí systému Solidworks PDM

- 150€ mesačné osobné ohodnotenie po uplynutí skúšobnej doby
- stravná jednotka za odpracovaný deň 5 € (doplatok zamestnanca 1€) alebo finančný príspevok na stravovanie vo výške 4 € za odpracovaný deň
- letný bonus podľa odpracovaných rokov v našej spoločnosti až do výšky 300€
- koncoročné odmeny až do výšky platu
- vianočné balíčky, ovocné dni + vitamíny, meninové posedenia, teambuildingy
- príspevky na regeneráciu pracovnej sily

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť UDENCO s. r. o. pôsobí na medzinárodnom poli v odvetví priemyselnej výroby. Spoločnosť sa zaoberá hlavne výrobou a finálnym testovaním zdravotníckych prístrojov a zariadení s príslušenstvom, určených pre terapeutické účely, pre ohrev vakov pre peritoneálnu dialýzu, výrobou a finálnym testovaním AC/DC nabíjačiek pre elektromobily a termojednotiek, ale tiež výrobou rôznych elektrických a mechanických strojov, prístrojov a zariadení. Poslaním spoločnosti je uspokojovať potreby svojich zákazníkov, poskytnúť zákazníkom profesionálnu odporu v technickej a výrobnej oblasti, v oblasti logistiky a nákupu, ako aj v oblasti finančnej stratégie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435631  Dátum zverejnenia: 29.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac