Účtovníčka

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Bernolákova 1, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie prijatých, vydaných faktúr, interných účtovných dokladov, bankových výpisov, pokladničných dokladov
- formálna kontrola účtovných a daňových dokladov v zmysle zákona o účtovníctve, zákona o DPH a zákona o dani z príjmov

dodatková dovolenka

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovieme a pozveme na pracovný pohovor uchádzačov, ktorí zaujmú svojím životopisom a uspejú v prvom výberovom kole v rámci zamestnávateľa.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.122/2013 o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

účtovanie, ekonomika
3

- výhodou je znalosť účtovania na verejnej vysokej škole, resp. v neziskovej organizácii
- príjemné vystupovanie, spoľahlivosť a diskrétnosť
- schopnosť pracovať s veľkým množstvom údajov
- zvládanie záťažových situácií, odolnosť voči stresu
- schopnosť efektívnej organizácie práce a času
- tímová práca

ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Účelové zariadenie ŠDaJ STU
Bernolákova 1
811 07 Bratislava
ID: 755451   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore