Vedúci/a prevádzkového úseku na Študentskom domove Mladosť - zastupovanie počas materskej dovolenky

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Staré Grunty 53, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 1900,-Eur/mesiac vrátane odmien. Plat sa skladá z tarifného platu + osobného príplatku (po skúšobnej dobe) v súlade so Zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Výsledná mzda bude predmetom osobného pohovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ubytovanie študentov a hosti,
- koordinácia a usmerňovanie ubytovaných,
- koordinovanie a organizovanie práce upratovačiek a vrátnikov, -zabezpečovanie obstarávania  tovaru a služieb pre úsek prevádzky študentského domova,

- Kolektívna zmluva.
- Ďalšie výhody z Kolektívnej zmluvy (príspevky zo Sociálneho fondu, doplnkové dôchodkové sporenie, ...).
- 5 dní platenej dovolenky naviac.
- Finančná odmena pri pracovných a životných jubileách.
- Pracovná doba 7,5 hod.
- Príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve.

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú nižšie stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Osobné údaje uvedené v zaslanom životopise, žiadosti, motivačnom liste alebo inom dokumente budú spracúvané výlučne na účely výberového konania na pozíciu uvedenú v tomto inzeráte. Doba uchovávania nepresiahne dobu nevyhnutnú na riadny priebeh a ukončenie výberového konania, a to najviac po dobu štyroch mesiacov obsadenia pozície. Uchádzač o prijatie do zamestnania má ako dotknutá osoba právo na informácie a prístup ku svojim osobným údajom, právo na ich opravu, právo na portabilitu a tiež právo na vymazanie, právo na namietanie či obmedzenie spracúvania a právo obrátiť sa kedykoľvek na dozorný orgán ochrany osobných údajov. Poskytnutie údajov zo strany uchádzača nie je zákonnou ani zmluvnou požiadavkou, bez ich spracúvania však nie je možné žiadosť o zaradenie do výberového konania vybaviť. Osobné údaje považujeme za dôverné a nebudú poskytované žiadnej tretej strane. V prípade otázok ohľadom ochrany osobných údajov môžete našu zodpovednú osobu kontaktovať na našej adrese.

Povinnosť preukázania bezúhonnosti výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť najmä voči študentom.
Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť a diskrétnosť.
Samostatnosť pri riešení úloh.
Veľmi dobré analytické myslenie, flexibilita.
Organizačné schopnosti.
Schopnosť práce v tíme a zvládať stres.
Schopnosť pracovať s veľkým množstvom údajov.
Schopnosť efektívnej organizácie práce a času.
Zodpovednosť a precíznosť.
Zvládanie záťažových situácií, odolnosť voči stresu.

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4825783  Dátum zverejnenia: 9.5.2024