Hospodár - prevádzkový zamestnanec

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Račianska, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2024
Priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 1800,-Eur/mesiac Plat sa skladá z tarifného platu + osobného príplatku (po skúšobnej dobe) v súlade so Zákonom č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Výsledná mzda bude predmetom osobného pohovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je v priestoroch Študentského domova Mladá Garda

- zabezpečovanie a organizovanie výkonu prác spojených s hospodárskou prevádzkou Športového areálu

- zabezpečovanie starostlivosti o čistotu a poriadok v priestoroch Športového areálu

- technická príprava a organizácia podujatí realizovaných v objektoch Športového areálu

- získavanie externých klientov pre Športový areál

- zabezpečovanie podkladov pre tvorbu cenníkov jednotlivých športovísk

- príprava podkladov k fakturácii

- materiálne a technické zabezpečenie športového areálu

-sledovanie spotreby všetkých druhov energií v priestoroch Športového areálu

- Kolektívna zmluva (príspevky zo Sociálneho fondu, doplnkové dôchodkové sporenie.......)
​- 5 dní platenej dovolenky naviac
​- Finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
​- Príspevok na stravu
​- Príjemné pracovné prostredie v dobrom kolektíve​

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú nižšie stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Osobné údaje uvedené v zaslanom životopise, žiadosti, motivačnom liste alebo inom dokumente budú spracúvané výlučne na účely výberového konania na pozíciu uvedenú v tomto inzeráte. Doba uchovávania nepresiahne dobu nevyhnutnú na riadny priebeh a ukončenie výberového konania, a to najviac po dobu štyroch mesiacov obsadenia pozície. Uchádzač o prijatie do zamestnania má ako dotknutá osoba právo na informácie a prístup ku svojim osobným údajom, právo na ich opravu, právo na portabilitu a tiež právo na vymazanie, právo na namietanie či obmedzenie spracúvania a právo obrátiť sa kedykoľvek na dozorný orgán ochrany osobných údajov. Poskytnutie údajov zo strany uchádzača nie je zákonnou ani zmluvnou požiadavkou, bez ich spracúvania však nie je možné žiadosť o zaradenie do výberového konania vybaviť. Osobné údaje považujeme za dôverné a nebudú poskytované žiadnej tretej strane. V prípade otázok ohľadom ochrany osobných údajov môžete našu zodpovednú osobu kontaktovať na našej adrese.

Povinnosť preukázania bezúhonnosti výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- všeobecná technická a manuálna zručnosť
- práca s PC / MS Office
- preukázanie bezúhonnosti výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- pracovná disciplína
- schopnosť zvládať pracovné zaťaženie

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4792627  Dátum zverejnenia: 25.3.2024