Elektrikár

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Staré Grunty 53, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovať údržbu objektu Študentského domova Mladosť.

Dodatková dovolenka
Kolektívna zmluva
pravidelný systém odmeňovania

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú nižšie stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Osobné údaje uvedené v zaslanom životopise, žiadosti, motivačnom liste alebo inom dokumente budú spracúvané výlučne na účely výberového konania na pozíciu uvedenú v tomto inzeráte. Doba uchovávania nepresiahne dobu nevyhnutnú na riadny priebeh a ukončenie výberového konania, a to najviac po dobu štyroch mesiacov obsadenia pozície. Uchádzač o prijatie do zamestnania má ako dotknutá osoba právo na informácie a prístup ku svojim osobným údajom, právo na ich opravu, právo na portabilitu a tiež právo na vymazanie, právo na namietanie či obmedzenie spracúvania a právo obrátiť sa kedykoľvek na dozorný orgán ochrany osobných údajov. Poskytnutie údajov zo strany uchádzača nie je zákonnou ani zmluvnou požiadavkou, bez ich spracúvania však nie je možné žiadosť o zaradenie do výberového konania vybaviť. Osobné údaje považujeme za dôverné a nebudú poskytované žiadnej tretej strane. V prípade otázok ohľadom ochrany osobných údajov môžete našu zodpovednú osobu kontaktovať na našej adrese.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Počet rokov praxe

4

- Všeobecná technická a manuálna zručnosť v remeselných profesiách
- § 23 Vyhláška MPSVaR 508/2009 Z.z.
- Iné zložky mzdy, 13 plat, odmeny a bonusy
- Preukázanie bezúhonnosti výpisom z registra trestov nie straším ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania.

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3870997  Dátum zverejnenia: 14.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac