Referent pre financie a rozpočet

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Bernolákova 1, 811 07 Bratislava
Termín nástupu
1.10.2019
podľa platnej stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme plus osobný príplatok po skúšobnej dobe plus odmeny (priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 1350€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fakturácia
- sledovanie čerpania rozpočtu
- príprava podkladov a vypracovania zmlúv o nájme
- evidencia a mimosúdne vymáhanie pohľadávok

- Kolektívna zmluva
- dodatková dovolenka ( 5 dní nad rámec Zákonníka práce)
- pravidelné odmeny
- jeden deň plateného voľna každé tri mesiace pre rodiča starajúceho sa o nezaopatrené dieťa do 15 rokov
- pracovný čas 37,5 hodín týždenne bez prestávok v práci

Ďakujeme všetkým záujemcom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Odpovedať budeme iba tým, ktorí spĺňajú nižšie stanovené požiadavky a následne budú pozvaní na pracovný pohovor.

Osobné údaje uvedené v zaslanom životopise, žiadosti, motivačnom liste alebo inom dokumente budú spracúvané výlučne na účely výberového konania na pozíciu uvedenú v tomto inzeráte. Doba uchovávania nepresiahne dobu nevyhnutnú na riadny priebeh a ukončenie výberového konania, a to najviac po dobu štyroch mesiacov obsadenia pozície. Uchádzač o prijatie do zamestnania má ako dotknutá osoba právo na informácie a prístup ku svojim osobným údajom, právo na ich opravu, právo na portabilitu a tiež právo na vymazanie, právo na namietanie či obmedzenie spracúvania a právo obrátiť sa kedykoľvek na dozorný orgán ochrany osobných údajov. Poskytnutie údajov zo strany uchádzača nie je zákonnou ani zmluvnou požiadavkou, bez ich spracúvania však nie je možné žiadosť o zaradenie do výberového konania vybaviť. Osobné údaje považujeme za dôverné a nebudú poskytované žiadnej tretej strane. V prípade otázok ohľadom ochrany osobných údajov môžete našu zodpovednú osobu kontaktovať na našej adrese.

Povinnosť preukázania bezúhonnosti výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť pri riešení úloh, príjemné vystupovanie, spoľahlivosť a diskrétnosť
- schopnosť pracovať s veľkým množstvom údajov
- schopnosť efektívnej organizácie práce a času
- tímová práca

Ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3756469  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa platnej stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme plus osobný príplatok po skúšobnej dobe plus odmeny (priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 1350€)