Pomocná sila v kuchyni

Účelové zariadenie ŠDaJ STU v Bratislave

Miesto práce
Račianska 153, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocná práca pri výrobe jedál v Študentskej jedálni ( čistenie zeleniny, umývanie kuchynského riadu, čistenie a obsluha jednoúčelových kuchynských strojov, hygiena priestorov v Študentskej jedálni).

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

podľa platnej stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme plus osobný príplatok po skúšobnej dobe ( priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 750€ )

Poskytujeme ubytovanie
Dodatková dovolenka
Kolektívna zmluva

Oslovovať budeme iba uchádzačov postupujúcich do užšieho výberového konania.
Osobné údaje uvedené v zaslanom životopise, žiadosti, motivačnom liste alebo inom dokumente budú spracúvané výlučne na účely výberového konania na pozíciu uvedenú v tomto inzeráte. Doba uchovávania nepresiahne dobu nevyhnutnú na riadny priebeh a ukončenie výberového konania, a to najviac po dobu štyroch mesiacov obsadenia pozície. Uchádzač o prijatie do zamestnania má ako dotknutá osoba právo na informácie a prístup ku svojim osobným údajom, právo na ich opravu, právo na portabilitu a tiež právo na vymazanie, právo na namietanie či obmedzenie spracúvania a právo obrátiť sa kedykoľvek na dozorný orgán ochrany osobných údajov. Poskytnutie údajov zo strany uchádzača nie je zákonnou ani zmluvnou požiadavkou, bez ich spracúvania však nie je možné žiadosť o zaradenie do výberového konania vybaviť. Osobné údaje považujeme za dôverné a nebudú poskytované žiadnej tretej strane. V prípade otázok ohľadom ochrany osobných údajov môžete našu zodpovednú osobu kontaktovať na našej adrese.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

3.6.2019 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Platný zdravotný preukaz.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti vítané.
Dodržiavanie hygieny na pracovisku, tímová práca.

Preukázanie bezúhonnosti Výpisom z registra trestov nie starším ako tri mesiace pred nástupom do zamestnania

ubytovanie a stravovanie študentov (študentské internáty)

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ucelove zariadenie SDaJ STU
Bernolakova 1
811 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jana Zoriová
E-mail: poslať životopis
ID: 3406386   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa platnej stupnice platových taríf pri výkone práce vo verejnom záujme plus osobný príplatok po skúšobnej dobe ( priemerný mesačný príjem vrátane odmien do 750€ )