Senior účtovník/čka

UBYTOVŇA PRIMA, s.r.o.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 3 000 EUR/mesiacMzdové podmienky budú dohodnuté na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho menšieho kolektívu hľadáme osobu, ktorá ku nám zapadne nielen pracovne, ale hlavne ľudsky. Hľadáme osobu, ktorá má účtovníctvo v malíčku, ale aj v srdiečku. Má rada systém, poriadok, tímovú prácu a nám v office (menej účtovne zdatným) rada pomôže, ukáže a vysvetlí, aby sme si všetci boli vzájomnou podporou a tvorili skvelý tím.

Naše kancelárie sú v budove ubytovni PRIMA, ale okrem ubytovacej agendy (úspešne prevádzkujeme 3 ubytovne), riešime aj veľa inej agendy z viacerých oblastí. Robíme back office pre reklamnú spoločnosť, a mnohé iné. Radi ti všetko detailne vysvetlíme na pohovore.

Pripojiť sa k našej spoločnosti znamená pre teba možnosť stať sa súčasťou tímu, ktorý myslí na budúcnosť a nebojí sa zmien. U nás môžeš rozvíjať svoj talent, my budeme oceňovať tvoje nápady a spolu budeme rozvíjať tvoj potenciál a pracovať na plnení cieľov spoločnosti.

Náplň práce zahŕňa:
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva,
- spracovanie a účtovanie všetkých druhov účtovných dokladov
- zostavovanie riadnych, príp. priebežných účtovných závierok a DP
- komplexné vedenie a správa účtovníctva (vrátane uzávierok a podávaní daňových priznaní k dani z príjmu a k DPH)
- fakturácia a účtovanie OF, DF
- účtovanie pokladne a interných dokladov
- nahrávanie a párovanie platieb
- kontrola pohľadávok a záväzkov, písanie upomienok
- poradenská činnosť pre kolegov a partnerov (ohľadom účtovníckych tém)
- reporty a podklady pre finančné riadenie
- spolupráca so zvyškom účtovného teamu
- 6+ spoločností
- súvisiaca administratívna činnosť

  • Malý a príjemný kolektív
  • Dobrá nálada zaručená
  • Fajn šéfovci, ktorí majú stále nové nápady, čiže nuda u nás nehrozí
  • Práca bez stresu
  • Multisport karta
  • Skrátené piatky
  • Dostatok kávy, čaju a pitného režimu
  • A iné drobnosti, ktoré Ti radi prezradíme osobne na pohovore

Ďakujeme za všetky Vaše životopisy. Vybraného záujemcu budeme kontaktovať.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Samostatný účtovník, senior účtovník

​Pozornosť a veľký zmysel pre detail
Zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
Schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
Ekonomické vzdelanie a digitálna zručnosť
Sebarozvoj a záujem o oblasť účtovníctva, financií, daní a legislatívy
Organizačný a komunikatívny typ, práca v kolektíve
Prax a skúsenosti na ekonomickej pozícii​

Ubytovňa Prima je priekopníkom na pomedzí ubytovacích služieb a inovácii. V našom PRIMA office sídli dynamická skupina spoločností, ktoré sa špecializujú nielen na ubytovanie, ale aj na marketing a reklamu. V našom segmente sme lídrom v inováciách a využívame digitalizáciu na napĺňanie našich cieľov. Zameriavame sa na poskytovanie bezkonkurenčného pohodlia a pohostinnosti, aby sa každý klient u nás cítil ako doma. Na zlepšenie každého aspektu našej činnosti využívame silu technológii, od marketingových stratégii až po interakciu s hosťami. Vďaka tomu sú spokojní nielen naši agentúrni klienti, ale aj naši zamestnanci.
Pohostinnosť je naším základom, inovácia našou hnacou silou a svetlá budúcnosť naším cieľom.

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Juraj Plechlo
E-mail: poslať životopis
ID: 4803855  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac