Klientský pracovník obchodného tímu - priemerný plat 2000 EU (fix+provízie), pracovná doba od pondelka do štvrtka!

Ubbe s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 000 - 3 000 EUR/mesiacZákladný fixný plat je 1000 EUR brutto + mesačná provízia bez hornej hranice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Organizácia a pravidelná účasť na stretnutiach, rokovaniach a
meetingoch
• Odborné poskytovanie informácií o službách spoločnosti a
propagácia služieb obchodných partnerov
• Komunikácia s klientmi prostredníctvom telefónu a mailu
• Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• Využívanie informačných technológií a interných databáz
• Spolupráca a podpora nášho obchodného tímu
• Nenáročná administratíva, denný reporting, príprava podkladov
pre obchodné rokovania a pod.

• Skrátená pracovná doba od pondelka do štvrtku
• Práca v stabilnej spoločností, v modernom prostredí
• Pravidelné bonusy v rámci provízií
• Zaškolenie je poskytnutie a hradené spoločnosťou
• Možnosť kariérneho rastu
• Práca v tíme priateľských mladých ľudí
• Učasť na kreatívnych teambuildingoch, súťaže o vecné ceny alebo
pobyty

Si komunikatívny a máš obchodného ducha ? Baví Ťa mať možnosť ovplyvniť výšku svojho príjmu? Potom hľadáme práve teba!

Pracujeme len od pondelka do štvrtku, takže máš trojdňové víkendy, to chceš!

Vzhľadom k tomu, že ide o junior pozíciu, nie sú potrebné žiadne predošlé skúsenosti, naopak je to úžasná príležitosť ako začať budovať úspešnú kariéru. Napíš nám!

Myslíš si, že pre Teba pozícia nie je vhodná, ale poznáš niekoho, kto by sa na nej hodil? Pošli nám kontakt a CV kandidáta av prípade nástupu dostaneš peňažnú odmenu 200 EUR.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Pre marketingovú spoločnosť hľadáme klientskych pracovníkov. Baví ťa komunikácia s ľuďmi? Túžiš po úspechu a kariérnom raste? Pošli nám CV!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Naša personálna agentúra sa špecializuje na vyhľadávanie potenciálnych zamestnancov v oblasti obchodu a predaja. Túto oblasť dokonale poznáme, a preto vieme, akého kandidáta hľadať, keď naši partneri potrebujú obsadiť obchodnú pracovnú pozíciu.

Vykonávame nábory pre všetky kariérne úrovne, od najnižších juniorských pozícií až po top manažérske a výkonné pozície. Našim partnerom vždy ponúkame efektívne personálne riešenia v oblasti obchodu, ktorá vám prinesie spokojnosť.
ID: 4515060  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac