Pilot UAV

UAVONIC s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie letov s rôznymi UAV (DJI, Ardupilot)
Predletová príprava
Plánovanie letov na základe podkladov
Údržba UAV techniky
Nastavenie a konfigurácia UAV a príslušných snímačov
Práca v teréne a cestovanie v rámci SR a ČR
Zameriavanie súradníc pomocou GNSS zariadenia
Pozemné laserové skenovanie
Spracovanie, analýza a vyhodnotenie výstupov

Práca v rýchlo sa rozvíjajúcom segmente robotiky
Malý dynamický kolektív
Rozmanité pracovné prostredie (od priemyslu po prácu v prírode) naprieč celým Slovenskom a Českom
Bezplatné získanie európskej licencie na lietanie s UAV v kategórii A1/A3 a A2

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
DJI Pilot - Základy
Qground Control - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, ochota neustále sa vzdelávať
Samostatnosť pri riešení úloh
Skúsenosti s jazdou v teréne (vozidlo 4x4) sú výhodou
Povolenie na lietanie s UAV je výhodou
Technické zručnosti v oblasti elektrotechniky a informatiky

Spoločnosť UAVONIC, ktorá je na slovenskom trhu lídrom v poskytovaní industriálnych služieb založených na technológii UAV (Unmanned Aerial Vehicles), bola založená v roku 2014.

Spoločnosť je dobre etablovaná na lokálnom trhu s množstvom veľkých, ale aj malých klientov v oblasti energetiky, stavebníctva, real estate developmentu, ťažkého priemyslu, automotive, mediálneho a zábavného priemyslu.

UAVONIC zamestnáva expertov z oblasti vývoja, skúsených pilotov, geodetov, odborníkov na senzory a špecialistov analýzy dát, čím vytvára unikátnu kombináciu personálu a technického vybavenia. Vďaka týmto zdrojom a skúsenostiam sme spolu s pobočkami v Českej republike a vo Veľkej Británii vytvorili komplexné portfólio UAV služieb pre priemysel v strednej a západnej Európe. Malé i veľké výzvy firiem vieme v súčasnosti riešiť rýchlo a efektívne pomocou individuálnych riešení na mieru.
ID: 4312338  Dátum zverejnenia: 25.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac